Штурм Бахмута: українські війська продовжують обороняти місто

Семаковська Тетяна 10:37, 14 Квітня 2023

РСЗВ 82dfc

Минулої доби російські війська продовжували штурмувати Бахмут та його околиці. Окупантам вдалося досягти незначних успіхів, однак Сили оборони досі утримують місто.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни. 

Геолокаційні кадри показують, що росіяни просунулися далі на захід, до центрального Бахмута, а також досягли незначного прогресу в південному та південно-західному Бахмуті.

Відомі російські блогери опублікували кадри, на яких вони нібито перебувають у центрі Бахмута. Ймовірно, це свідчить про можливе подальше просування намаців у місті.  Пропагандисти стверджували, що війська ПВК «вагнер» захопили сільськогосподарський ліцей, залізничну станцію та елеватор у північному Бахмуті.

Радник окупаційного голови самопроголошеної «днр» ян гагін заявив, що сили «вагнера» близькі до оточення українських військ у Бахмуті. Водночас фінансист «вагнера» євген пригожин спростував заяву гагіна. За словами очільника бойовиків, українські війська продовжують оборону Бахмута, забезпечують і зміцнюють свої сили в місті. 

Один пропагандист стверджував, що російські ПДВ зайняли позиції на північному фланзі «вагнера» біля Васюківки (15 км на північ від Бахмута).

Читайте також: Окупанти контролюють більше половини Бахмута

У Генштабі України повідомили, що Сили оборони відбили російські наземні атаки в Бахмуті, в районі Хромового (2 км на захід) і Богданівки (6 км на північний захід), а також в районі Предтечиного (13 км на південний захід).

Bakhmut Battle Map Draft April 132023 77748Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!