Main menu

Битва за Бахмут не закінчилася, — представник Білого дому Кірбі

Джон Кірбі 3b7fa

США поважають рішення України продовжувати обороняти Бахмут.

Про це повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, пише «Голос Америки».

Білий дім не може підтвердити повідомлення у медіа про те, що росіяни захопили адмінбудівлю у Бахмуті, оскільки українці все ще наполегливо борються за місто. 

«Вони (українці) ще там, тому місто не потрапило в руки росіян. Ми й раніше багато говорили про високий рівень втрат у Бахмуті і те, як «група вагнера» продовжує просто кидати своїх новобранців, багато з яких колишні засуджені, просто в м'ясорубку. Тож така жорстокість, зусилля людської сили є досить приголомшливими, коли йдеться про те, скільки росія кинула на це місто», — заявив представник Білого дому. 

За словами Джона Кірбі, Бахмут має велике значення для українців, і навіть якщо місто захоплять росіяни — це не змінить динаміку бою зі стратегічної точки зору. 

Американський високопосадовець припустив, що засновник ПВК «вагнер» євген пригожин бачить економічну вигоду у захопленні Бахмута через його шахти.

«Але, наскільки ми бачимо сьогодні, битва за Бахмут не закінчилася й українці не були відкинуті. І знову ж таки, (бої) продовжують бути досить жорстокими і досить близькими», — резюмував Джон Кірбі.

Нагадаємо, в Офісі Президента спростували заяву пригожина про захоплення Бахмута.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Susan Walsh/AP

Читайте також: Пропагандисти заявили, що українські війська відходять із центру Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!