Main menu

За кілька днів росіяни зруйнували в Бахмуті більше 40 будинків

Бахмут з висоти 4e352

З початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни зруйнували та пошкодили на території Бахмутської міської територіальної громади 4822 житлових будинки.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

Так, станом на 28 березня 2023 року пошкоджень зазнали 497 багатоквартирних (або 73,7%) та 4325 приватних (або 27,5%) будинків. Нагадаємо, станом на 24 березня окупанти пошкодили 488 багатоквартирних та 4290 приватних будинків. Відповідно за чотири дні росіяни зруйнували близько 9 багатоповерхівок та 35 приватних будинків. Зазначимо, дані щодо пошкоджень є приблизними. Встановити точну кількість руйнувань в Бахмутській громаді наразі неможливо.

Нагадаємо, станом на початок березня 2023 року, по Бахмутській міській територіальній громаді пошкоджено або зруйновано 4847 об’єктів. Серед них 417 багатоповерхівок, це 61,9% від загальної кількості. Пошкоджено понад чотири тисячі приватних будинків та 428 об’єктів інфраструктури — мова йде про школи, дитячі садочки, лікарні. Тенденція показує, що окупанти продовжують руйнувати Бахмут та його околиці.

Раніше ми писали, що росіяни зруйнували та пошкодили на Донеччині 64 спортивні споруди. Загальна сума збитків в спортивній інфраструктурі області від російської агресії оцінюється попередньо більше ніж в 3,5 млрд гривень.

Фото: Instagram Libkos

Читайте також: Чи можливо відбудувати Бахмут після перемоги?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!