Main menu

росія не встигає ремонтувати танки та відчуває нестачу зброї

 505 4e445Російські війська продовжують відчувати серйозні труднощі з поповненням військової техніки та боєприпасів.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Український Генштаб 28 лютого опублікував доповідь керівника Центру досліджень трофейної справи полковника Олександра Заруби, який вважає, що російські закупівлі обладнання у Північної Кореї та Ірану і розгортання застарілих ракет Х-22 свідчать про те, що росія сама не може задовольнити виробничі потреби воєнного часу. 

Видання Business Insider 28 лютого процитував неназваного західного чиновника, який зауважив, що російський попит на танки випереджає пропозицію і виробництво в 10 разів. 

За повідомленнями, росія втрачає 150 танків на місяць в Україні, в той час, як єдиний російський завод з виробництва танків, Уралвагонзавод, виробляє 20 танків на місяць. Business Insider і The Economist відзначили, що 18 російських заводів відновлюють старі танки, і що незабаром до них приєднаються ще два ремонтних заводи. Видання дійшло висновку, що російське виробництво, як і раніше, навряд чи зможе задовольнити попит.

Джерела рф 28 лютого підтвердили раніше сказані повідомлення російського солдата від 9 грудня про те, що росія також відстала від українських сил у виробництві безпілотників і підготовці операторів безпілотників.

Російська влада посилює зусилля з вербування іноземців. Російське опозиційне джерело Meduza повідомило 27 лютого, що путін підписав указ, який дозволяє іноземцям підписувати однорічні військові контракти на посадах рядового і сержантського складу, на відміну від традиційних п'ятирічних контрактів. 

Однак ця зміна може не мати реального впливу, оскільки чинне мобілізаційне законодавство забороняє контрактникам звільнятися навіть після закінчення терміну дії контракту.

Фінансист групи "Вагнера" євген пригожин, ймовірно, використовує потенційно постановочне звернення мобілізованих солдатів, які прагнуть приєднатися до ПВК "Вагнера", в надії поліпшити репутацію ПВК "Вагнера" і підвищити її привабливість для потенційних рекрутів.

На відеозаписі, розміщеному в соціальних мережах 27 лютого, видно, як група мобілізованих російських солдатів з розформованого 352-го мотострілецького полку просить пригожина допомогти їм служити в групі "Вагнера", а не в традиційних мобілізованих частинах. пригожин похвалив солдатів і заявив, що вже звернувся до російського військового керівництва з проханням перевести їх до підгрупи "Вагнера".

Фото: росЗМІ

Читайте також: Вагнерівці здобули перевагу в північній частині Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!