Main menu

Душ для бахмутян: як містяни організовують життя без води

drain g1f33f71aa 1920 eb53fВ Бахмуті волонтери збирають гроші на одноразові души для місцевих. Як вони працюють та як долучитись до збору, читайте в матеріалі. 

В Бахмуті зараз великою проблемою є постачання води. Через постійні обстріли в Бахмуті немає стабільного водопостачання та люди не мають можливості навіть, елементарно, помитись. 

Місцевий Telegram канал «Бахмут» відкрив збір на одноразові душі для бахмутян, щоб зробити буденне життя місцевих більш комфортним. 

Волонтерка Інна Гайдай розповіла, що такі душі призначені для людей під час лікування або реабілітації, коли маломобільні особи не в змозі прийняти самостійно звичайний душ. 

«Такі душі є для медичних цілей та є спеціальні військові, вони відрізняються пакуванням, але нам пакування не важливе, тому ми беремо медичні. В комплект входить 10 губок з дезінфекційний гелем, ціна такого набору 125 грн, купити ми плануємо одну тисячу «купань», тобто 100 комплектів», — розповіла пані Інна. 

Такий набір, містить в собі губку з дезинфікуючим гелем для активації якого необхідно додати 50 мл води на губку, а потім витертись рушником. Тобто такий спосіб потребує мінімальної кількості води.

Якщо ви хочете долучитись до збору, залишаємо реквізити волонтерів: 

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/2VVkszWtoi 

Моно банк: 

5375 4112 0365 3097

Фото: ілюстративне, Pixabay.

Читайте також: У Львові врятували дівчинку з Бахмута, яка постраждала через російські обстріли

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!