Main menu

Як живуть люди в Бахмуті?

Screenshot 254 2aa62Кореспонденти видання Страна. UA відвідали прифронтовий Бахмут та дізналися, як зараз живуть люди та чого їм не вистачає. Детальніше про це — читайте в матеріалі.

За словами місцевих найбільшою проблемою є вода. Раніше ми писали, що через постійні обстріли в Бахмуті немає стабільного водопостачання, комунальні служби роблять все можливе, однак наразі відновити постачання води не вийшло.

«Люди організувалися, у кого є генератори, у кого є джерела підключають насоси і по визначеним дням дають воду…», — каже бахмутянин.

Гуманітарку також не так легко отримати відмічають деякі мешканці. Відтак, треба вистоювати черги й добиратися до місця видачі під обстрілами. Магазини закриваються, ціни на продукти дуже високі, кажуть бахмутяни. Деякі містяни ще мають роботу, зокрема працюють охоронцями в магазинах.

В гуманітарних пунктах від міськради людям видають безплатний хліб, його привозять з Харкова. В місті бахмутяни пересуваються велосипедами, возять воду на тачках. Щоб отримати пенсію їздять в сусідню Костянтинівку.

Містяни не хочуть виїжджати з Бахмута, аргументують це тим, що не мають коштів, і не знають куди їхати. Люди в місті стараються менше пересуватися, ховаються в підвалах від обстрілів. Попри це, бахмутяни, які залишилися в місті планують святкувати Новий Рік, деякі навіть готують подарунки.

Фото: Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA

Читайте також: Символ незламності: У Бахмуті волонтери встановили ялинку

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!