Загиблі на вулицях Бахмута: куди повідомляти?

Семаковська Тетяна 16:27, 27 Грудня 2022

Screenshot 262 2b205Чи дійсно в Бахмуті трупи плавають в річці та добами лежать на вулиці? Наша редакція зв’язалась з директором комунального підприємства Іваном Войтенко, щоб дізнатись правду. Це єдина ритуальна служба, яка з літа працює в Бахмуті та входить у склад підприємства.

У відео матеріалі Страна.UA про життя в Бахмуті, місцевий мешканець Костянтин розповів, що трупи плавають прямо в річці, а на вулицях лежать днями: 

«Раніше ходили на річку за водою, але зараз у річці багато трупів. Є й такі, хто з річки набирає воду, але я боюся. На вулиці Садовій труп лежав чотири дні, йому вже обличчя почали собаки їсти. Ну нічого, до всього звикаємо», – розповідає Костянтин.

Ми дізнались у директора Комунального підприємства «Бахмутський комбінат комунальних підприємств» Івана Войтенко, чи працюють вони досі в місті та чому загиблих не ховають одразу. 

Він підтвердив, що в місті зараз працює єдина ритуальна служба – в Бахмутському комбінаті комунальних підприємств, саме там можуть надати необхідні послуги.

Іван Войтенко запевнив, що тіла в Бахмутці він особисто не бачив, тому спростовувати цю інформацію не може. Щодо тіл, які можуть лежати не один день на вулиці, то за словами Івана, проблема в людях, які можуть чотири дні ходити повз трупа й не повідомляти в поліцію:

«Поліція не завжди знає про померлих, а люди ходять повз чотири дні і нікому не повідомляють. Ми працюємо щодня, тіла забираємо після того, як нам надходить інформація від управління чи поліції. Самі по місту ми не шукаємо», — зауважив директор Бахмутського комбінату комунальних підприємств. 

Якщо ви бачите на вулиці постраждалого від обстрілів, обов’язково повідомляйте в поліцію, щоб людину змогли поховати належним чином. 

Фото: Роман Потапенко для Бахмут.IN.UA

Читайте також: Як у Бахмуті ховають вбитих від російських обстрілів (відео)

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

 

cute ga0cddffb7 1920 a7677

Наодинці в новому місті: як знайти друзів та однодумців після евакуації?

Через війну, яку розпочала росія чимало українців були змушені покинути свої домівки, а часто саме дім ми асоціюємо з відчуттям безпеки та захищеності, недаремно в […]

Screenshot 265 90244

Бюджет Бахмута: скільки коштів міська рада вклала в оборону і життя міста?

2022 рік був важким для Бахмута, попри це міській раді вдалося виділити кошти, які були спрямовані на потреби військових. Відтак, на територіальну оборону було виділено […]

rehabilitation ge41868820 1920 61295

Новий законопроєкт для осіб з інвалідністю: які переваги та недоліки

Через повномасштабне російське вторгнення і цивільні й військові громадяни України, на жаль, отримують поранення. Деякі з них закінчуються ампутацією кінцівок, внаслідок чого людина набуває статусу […]

eggs g80a8a026c 1920 ae9b5

Продукти та ліки: де придбати у Бахмуті?

Наразі, майже 90% мешканців Бахмутської громади, а це понад 70 тисяч осіб, вже переїхали до більш безпечних регіонів або тимчасово покинули територію України. Однак, в […]

Screenshot 264 bb6a8

Тенденції 2022: що стало з Бахмутом і бахмутянами

Цього року вкрай складно підбивати підсумки, бо в більшості українців всі плани та мрії полетіли шкереберть. Водночас цей рік зробив нас сильнішими, мужнішими, сміливішими й […]