Main menu

Яка ситуація в Бахмуті з водою і де бахмутяни можуть її отримати?

300511358 504940614965916 2781450394792550188 n 2550cЧерез постійні обстріли в Бахмуті немає стабільного водопостачання, комунальні служби роблять все можливе, однак наразі відновити постачання води не вийшло. Сприяють цьому й погодні умови, про це нам розповів директор комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА» Спічкін Роман Олегович.

«На сьогоднішній момент в Бахмуті люди не можуть взяти воду. Через погодні умови можливості качати її немає, впливає також відсутність електроенергії», — розповідає Роман Спічкін.

Раніше воду качали з Іванівських свердловин, місто виділяло гроші на паливо для генератора. Понад тиждень тому, коли намагались подати воду, декілька днів виходило, але через настання морозів припинили цей процес. 

«Коли буде можливість подати воду — не знаю, будемо дивитись по погодних умовах. Якщо погодні умови будуть дозволяти та ситуація в місті, то обов’язково подамо», — зазначає пан Роман.

Наразі працівники підприємства на місці, але чимало виїхало. Відтак, якщо говорити у відсотковому значення, працюють близько 30% людей:

«Багато залежить від того, де людина живе, в основному залишились ті, хто живуть в більш менш безпечних районах. Звісно багато хто поїхав, бо люди втратили житло»

Заробітну плату працівники отримують. Місцева влада надає матеріальну підтримку з місцевого бюджету. Всім необхідним працівники забезпечені: спецодяг, вугілля, дрова, гуманітарна допомога, запевняє Роман Спічкін.

«Ми контролюємо все, я на місці в Бахмуті, ми працюємо наскільки це можливе. Повноцінної роботи немає, в основному це охоронці які охороняють насосні станції, наші об’єкти та інше», — резюмує директор комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА».

Начальниця відділу пресслужби Бахмутської міської ради, Наталя Кисиличина у коментарі редакції повідомила, що містянам допомагають з водою у пунктах видачі гумдопомоги:

«Допомагає Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need). Бахмутяни отримують бутильовану воду у пунктах видачі гуманітарної допомоги»

Нагадаємо, що раніше питну воду та харчі бахмутянам також розвозила служба ДСНС, як повідомили нам в пресслужбі зараз такої можливості немає через погодні умови:

«Питну воду для населення важко доставити, через те, що в місті немає опалення. Зберігається вода, пластикові пляшки тріскають, через це вода перебуває у твердому стані — лід. Стосовно продуктів харчування, населення звертається до найближчого пункту Незламності й там записувалися на отримання допомоги».

Фото: КП "Бахмут-Вода"

Читайте також: Де бахмутяни можуть отримати ліки в місті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!