«Не зважаючи чи є світло, чи ні, ми працюємо заради наших людей»: Центр підтримки бахмутян про роботу в Києві

Семаковська Тетяна 11:30, 16 Грудня 2022

Screenshot 222 7b8a1Центр підтримки бахмутян працює в Києві вже не один місяць. Тут переселенці з Бахмута можуть отримати гуманітарну допомогу, а саме речі, ковдри, постільну білизну, дитячий одяг, шкарпетки, а також їжу та ліки. Окрім цього, медичну допомогу, консультації щодо важливих питань та навіть допомогу з пошуком роботи. Про роботу центру — читайте в матеріалі.

Людмила Бондарева керівниця Центру підтримки бахмутян міста Київ #Яповернусь_Бахмут розповідає, що робочий день у них ненормований, працюють зранку до вечора, не зважаючи чи є світло, чи ні, працюють заради людей.

«Відкриття такого координаційного хабу — це ініціатива Олексія Реви, для підтримки наших людей», — запевняє пані Людмила. 

Наразі у центрі приймають лікарі, та звернень від людей дійсно дуже багато. В основному мами оформлюють дітей в садочки й на секції. 

«Тут ми міряємо тиск, сатурацію, слухаємо, дали можемо виписати діагноз і порадити подальші консультації. Часто виписуємо таблетки з гуманітарної допомоги, дуже важливо, що є така можливість. Сьогодні, наприклад було 17 людей», — розповідає лікарка-терапевт, Тетяна Фаловська. 

У центру тісна співпраця з Громадською організацією «Ми з України», та з депутатом міської ради міста Бахмут Олександром Бабенко. 

«Доставляємо їжу й одяг, бо зараз наближається зима, тому теплий одяг дуже необхідний», — розповідає Олександр. 

«В нас забезпечені всі вагітні жінки, які перебувають в місті, ми повністю зібрали їх в пологовий будинок разом з Олександром Бабенко. Гуманітарні набори та гігієнічні отримали близько двох тисяч осіб вразливих категорій. Також, повністю забезпечили лежачих і хворих переселенців міста», — запевняє Людмила Бондарева. 

Кожен четвер і п’ятницю в хабі приймає фахівець Центру зайнятості, люди часто приходять, бо шукають роботу, іноді навіть пенсіонери. 

Ірина Булгатова, начальниця управління культури міської ради міста Бахмут розповідає, що в хабі вже провели один культурний захід для дітей на честь дня Захисників і захисниць України: 

«Він був створений для діточок, вони малювали малюнки на тему свята. За найкращі малюнки деякі отримали призи,  для всіх було накрито солодкий стіл». 

Фото: Телеграм, Центр Підтримки бахмутян в Києві

Читайте також: Як українка повернулася з Чехії, щоб допомагати тваринам в Україні

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

cute ga0cddffb7 1920 a7677

Наодинці в новому місті: як знайти друзів та однодумців після евакуації?

Через війну, яку розпочала росія чимало українців були змушені покинути свої домівки, а часто саме дім ми асоціюємо з відчуттям безпеки та захищеності, недаремно в […]

Screenshot 265 90244

Бюджет Бахмута: скільки коштів міська рада вклала в оборону і життя міста?

2022 рік був важким для Бахмута, попри це міській раді вдалося виділити кошти, які були спрямовані на потреби військових. Відтак, на територіальну оборону було виділено […]

rehabilitation ge41868820 1920 61295

Новий законопроєкт для осіб з інвалідністю: які переваги та недоліки

Через повномасштабне російське вторгнення і цивільні й військові громадяни України, на жаль, отримують поранення. Деякі з них закінчуються ампутацією кінцівок, внаслідок чого людина набуває статусу […]

eggs g80a8a026c 1920 ae9b5

Продукти та ліки: де придбати у Бахмуті?

Наразі, майже 90% мешканців Бахмутської громади, а це понад 70 тисяч осіб, вже переїхали до більш безпечних регіонів або тимчасово покинули територію України. Однак, в […]

Screenshot 264 bb6a8

Тенденції 2022: що стало з Бахмутом і бахмутянами

Цього року вкрай складно підбивати підсумки, бо в більшості українців всі плани та мрії полетіли шкереберть. Водночас цей рік зробив нас сильнішими, мужнішими, сміливішими й […]