Main menu

«Не зважаючи чи є світло, чи ні, ми працюємо заради наших людей»: Центр підтримки бахмутян про роботу в Києві

Screenshot 222 7b8a1Центр підтримки бахмутян працює в Києві вже не один місяць. Тут переселенці з Бахмута можуть отримати гуманітарну допомогу, а саме речі, ковдри, постільну білизну, дитячий одяг, шкарпетки, а також їжу та ліки. Окрім цього, медичну допомогу, консультації щодо важливих питань та навіть допомогу з пошуком роботи. Про роботу центру — читайте в матеріалі.

Людмила Бондарева керівниця Центру підтримки бахмутян міста Київ #Яповернусь_Бахмут розповідає, що робочий день у них ненормований, працюють зранку до вечора, не зважаючи чи є світло, чи ні, працюють заради людей.

«Відкриття такого координаційного хабу — це ініціатива Олексія Реви, для підтримки наших людей», — запевняє пані Людмила. 

Наразі у центрі приймають лікарі, та звернень від людей дійсно дуже багато. В основному мами оформлюють дітей в садочки й на секції. 

«Тут ми міряємо тиск, сатурацію, слухаємо, дали можемо виписати діагноз і порадити подальші консультації. Часто виписуємо таблетки з гуманітарної допомоги, дуже важливо, що є така можливість. Сьогодні, наприклад було 17 людей», — розповідає лікарка-терапевт, Тетяна Фаловська. 

У центру тісна співпраця з Громадською організацією «Ми з України», та з депутатом міської ради міста Бахмут Олександром Бабенко. 

«Доставляємо їжу й одяг, бо зараз наближається зима, тому теплий одяг дуже необхідний», — розповідає Олександр. 

«В нас забезпечені всі вагітні жінки, які перебувають в місті, ми повністю зібрали їх в пологовий будинок разом з Олександром Бабенко. Гуманітарні набори та гігієнічні отримали близько двох тисяч осіб вразливих категорій. Також, повністю забезпечили лежачих і хворих переселенців міста», — запевняє Людмила Бондарева. 

Кожен четвер і п'ятницю в хабі приймає фахівець Центру зайнятості, люди часто приходять, бо шукають роботу, іноді навіть пенсіонери. 

Ірина Булгатова, начальниця управління культури міської ради міста Бахмут розповідає, що в хабі вже провели один культурний захід для дітей на честь дня Захисників і захисниць України: 

«Він був створений для діточок, вони малювали малюнки на тему свята. За найкращі малюнки деякі отримали призи,  для всіх було накрито солодкий стіл». 

Фото: Телеграм, Центр Підтримки бахмутян в Києві

Читайте також: Як українка повернулася з Чехії, щоб допомагати тваринам в Україні

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!