Main menu

Бахмутяни отримують рахунки за електрику, якої нема: пояснюємо, що робити

273024390 1568171373550694 4474003159402915645 n 53cf2У місцевих чатах скаржаться на платіжки за електроенергію, якою ніхто не користується, бо люди евакуювалися. Крім того, відомі випадки, коли рахунки виставляли за електроенергію, в зруйнованих будинках.

Як повідомляє нам бахмутянка Вікторія, яка евакуювалася з міста ще у квітні, рахунки за електроенергію продовжують надходити. Героїня додає, що її будинок знаходиться по вулиці Садовій, вона має підтвердження, що сусідні будинки згоріли від вибуху. Відтак, зараз навіть невідомо в якому стані її житло, сумнівно чи загалом там щось вціліло.

Жінка зверталася в ДТЕК, однак наразі результату немає. За літо пані Вікторія отримала рахунок на понад 500 гривень.

«Наразі там немає світла в місті. Ми виїхали ще в квітні, я намагалася внести в показники нулі, тому, що ніхто світлом не користувався. Там нікого немає. Чому випливає така сума, я не знаю. За літо мені нарахували 500 гривень боргу», — каже пані Вікторія.

У пресслужбі ДТЕК нам повідомили, що робити у випадку, коли особа отримала рахунок за електроенергію у зруйнованому будинку. Зазначимо, що зараз в чималій частині Бахмута відсутнє електропостачання.

«Кожен мешканець може звернутися до нашої компанії через фейсбук або інші канали зв'язку з нашого сайту, вказавши повну адресу, ПІБ власника, контактний номер телефону, рахунок та дату коли було зруйновано об'єкт нерухомості. Ми фіксуємо та передаємо дану інформацію колегам», — пояснюють у пресслужбі.

Після подачі запиту щодо руйнування інформацію вносять до бази даних для припинення нарахування об'ємів споживання. Згодом ці дані передають до системи постачальника.  У випадку, якщо людина після оформлення запиту, продовжує отримувати рахунки для сплати, пресслужба ДТЕК рекомендує звернутись до постачальника.  Контакти зазначені за посиланням: https://dn.yasno.com.ua/contacts.

Якщо особа не проживає за адресою та майно не зруйноване, але рахунки надходять, рекомендують щомісяця дублювати останні фактичні покази, для підтвердження відсутності споживання. Передавати покази можливо за допомогою будь-якого з онлайн-сервісів, наголошують у ДТЕК:

Чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти по назві ДТЕК Донецькі електромережі | Оператор системи розподілу

Форма за посиланням: https://www.dtek-dem.com.ua/ua/meter

Особистий кабінет: https://ok.dtek-dem.com.ua

Фото: ДТЕК Донецькі електромережі, Фейсбук

Читайте також: Вибиті вікна: де в Бахмуті брати матеріали для ремонту

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!