Main menu

Окупанти отримали нову дату захоплення Бахмута

342535943 924316718785070 6457782040634159959 n ed804Росіяни вісім місяців намагається захопити Бахмут, спочатку місто мали взяти до 24 лютого, щоб відзначити першу річницю вторгнення в Україну. Потім  фінансист групи Вагнера євген пригожин заявив, що він очікує, що бійці групи "Вагнера" оточать Бахмут до березня або квітня. Тепер окупанти мають нову дату.

Про це повідомив Микита Шандиба, начальник прес-служби 10 гірсько-штурмої бригади «Едельвейс»

«Російські військові намагаються закінчити взяти місто до 9 травня, у них новий дедлайн. Але наразі у них не вдається, вони застосовують артилерію, міномети, танкові обстріли для того, щоб зруйнувати місто», — розповів Микита Шандиба.

Начальник прес-служби підтвердив, що в місті тривають бої, зокрема й ближні контактні бої. Противника знищують зі стрілецької зброї та за допомогою гранат.

За словами Микити Шандиби росіяни обстріляють місто постійно. При спробах штурму українських позицій окупанти спочатку використовують артилерію, а потім  намагаються прорвати оборону ЗСУ, але безуспішно. 

Важка ситуація із дорогою життя, якою постачають ліки та необхідні речі у місто — ця ділянка прострілюється, зауважив Шандиба. Не краща ситуація із дорогою на Часів Яр через Хромове — тут також окупанти мають можливість для обстрілів.

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!