Пропагандисти заявили, що почнуть відбудувати Бахмут наступного року

Семаковська Тетяна 16:09, 5 Вересня 2023

Голова так званої “ДНР” Денис Пушилін заявив, що цього року не може почати відбудовувати Бахмут. Він поскаржився, що окупантів у Бахмуті обстрілюють ЗСУ. 

Заяву пропагандиста поширюють російські телеграм-канали.

Пушилін скаржиться на ЗСУ в Бахмуті

За словами очільника невизнаної ДНР про відновлення Бахмута — будуть говрити наступного року. 

В Артемовске противник делает, исходя из своей концепции символизма, сначала они расписывали какая это несокрушимая крепость, и потеряли его, а теперь они будут хаотично его обстреливать, не позволяя там работу гражданским службам, даже по разминированию.

Артемовск поэтому мы откладываем на следующий год, объективно вам говорю, очень много зависит от предварительной проработки, пока она там еще не началась.

Денис Пушлін // колаборант, очільник невизнаної ДНР

Заяви про відбудову Бахмута звучать від пропагандистів вже не вперше. Фото: з відкритих джерел

Нагадаємо, що пропагандисти вже раніше говорили про відбудову зруйнованого росіянами Бахмута. Зокрема, Денис Пушилін заявляв про це у квітні 2023 року. Однак, зараз риторика змінилася й окупанти почали скаржитися на ЗСУ в місті, які звільняють Бахмутський напрямок.

Що передувало?

З початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни зруйнували та пошкодили на території Бахмутської міської територіальної громади 5607 житлових будинків. Практично повністю знищили місто, вчинивши урбіцид.

Через російське вторгнення в Бахмуті люди жили без води, тепла та газу, волонтери змушені були самостійно бурлити свердловину, щоб бахмутяни мали питну й технічну воду.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Марія Грищенко

Діалоги з владою: соціологиня Марія Грищенко про варіанти залучення громади до відбудови Бахмута

Дискусія про відбудову Бахмута вже активно ведеться між місцевими. Бахмутяни хочуть бачити активні кроки від міської влади, водночас громада не повинна забувати, що вона є […]

Інклюзія 1abd2

Бахмутянка розповіла, як зробити «фортецю» інклюзивним містом

Відбудова Бахмута буде проводитися ледве не з нуля. В цьому процесі треба передбачити відновлення інфраструктури таким чином, щоб всі громадяни мали безбар’єрний та безперешкодний доступ […]

Screenshot 43 d3f5a

Бахмутська громада зустрілася із народною депутаткою Оленою Шуляк: результати зустрічі

У середу 2 серпня відбулася онлайн-зустріч бахмутян й представників міської ради з народною депутаткою Оленою Шуляк, яка є однією з ініціаторів законопроєкту №7198 про компенсацію […]