“Повітряна тривога”: яку важливу функцію додали до застосунку після оновлення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 17:14, 29 Лютого 2024
Оновлення застосунку “Повітряна тривога” / фото Ajax Systems

Розробники з Ajax Systems оновили застосунок “Повітряна тривога”. Тепер він надсилатиме користувачам інформацію про ракетну загрозу в їхньому регіоні.

Про це йдеться на офіційному сайті розробників.

Оновлення застосунку “Повітряна тривога”

Застосунок оновлюють уже вшосте. Нова версія дозволяє користувачам отримувати додаткові сповіщення “Підвищена небезпека!” про наближення ракети чи безпілотника до міста або регіону. В ній також можна буде налаштовувати гучність сповіщень й повідомлень про відбій. Аби отримати додаткові функції, потрібно оновити застосунок до останньої версії.

Інформацію до застосунку передають відповідальні чергові у військових обласних адміністраціях, а координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Також розробники випустили окремий застосунок-віджет “Мапа тривог”, який можна додати на екран телефона для постійного та зручного моніторингу безпекової ситуації в країні. Його можна завантажити за посиланнями для користувачів iOS та Android.

“Повітряна тривога”: звантажити додаток

Завантажити застосунок можна лише на гаджети, які працюють на iOS та Android. Для того, щоб встановити додаток, перейдіть за посиланнями:

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Подати заяву на компенсацію можна в будь-якому ЦНАПі”, — Кубраков

Микола Ситник 14:56, 11 Грудня 2023
адмінпослуги
ЦНАП /фото cnap.if.ua

Українці зможуть подавати заяви на отримання грошової компенсації за програмою єВідновлення не лише через застосунок Дія, а й через будь-який ЦНАП на підконтрольній території України та нотаріусів.

Про це міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив на сторінці в Facebook.

Розширення програми єВідновлення

Також громадяни мають змогу подавати заяву через уповноваженого представника. Раніше українці могли подати заяву на отримання грошової допомоги тільки через застосунок в Дії.

Оновлений механізм допоможе тим громадянам, які раніше не могли самостійно подати заявку зробити — наприклад, людям з інвалідністю або неповнолітнім. Це стає можливим завдяки опції подання заяви через уповноваженого представника,

Олександр Кубраков // міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України

Для подачі заяви необхідно:

  • звернутися до ЦНАПу або нотаріуса, маючи лише ідентифікаційний код, паспорт та електронну пошту;
  • у разі наявності пільгової категорії — надати документ, що її підтверджує;
  • якщо заяву подає уповноважена особа — має бути довіреність на виконання правочину.

Відтепер прийняти заяву може будь-який ЦНАП на підконтрольній Україні території. А не лише той, який розташований у громаді, де розміщене пошкоджене житло.  

Для подання заяви через ЦНАП чи нотаріуса право власності на житло має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав. Це обов’язкова умова.

заява
Варіанти подачі заяви / інфографіка Мінвідновлення

Міністр додав, що з травня 2023 року вже понад 26 тисяч українських родин отримали кошти на термінові ремонти за програмою єВідновлення, загальною сумою у більш як 2 мільярди гривень.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

20 тисяч євро на розвиток: в Україні оголосили конкурс на застосунок для покращення життя ВПО

Семаковська Тетяна 15:43, 19 Червня 2023

За підтримки європейських партнерів в Україні розпочали відбір до програми та конкурсу цифрових інструментів «Act to Support», яка має на меті покращити життя ВПО та громад, які їх приймають. Організатори підтримають проєкти нових інструментів або покращення наявних: це можуть бути чат-боти, сайти, застосунки тощо. Переможців буде 10, й кожен з них отримає по 20 тисяч євро на свій проєкт.

Про це повідомляє платформа «Act to Support».

Про конкурс

Взяти участь у конкурсі можуть:

  • благодійні організації
  • громадські об’єднання
  • інші юридичні особи, що зареєстровані в Україні та мають статус неприбутковості

Організатори приймають проєкти цифрових рішень, які спрямовані на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, і громад, які приймають переселенців.

Якщо ви маєте, ідею чи працюєте над інструментом, що допомагає вирішувати й інші проблеми, які виникли або загострилися внаслідок війни — вашу заявку чекатимуть.

Дедлайн подання на конкурс: до 25 червня 2023 року.

Вам буде цікаво

Як обиратимуть переможців? 

Загалом оберуть 40 проєктів та запросять до організації заходу-дискусії. Після нього 20 команд візьмуть участь у програмі та презентують свої напрацювання.

У результаті 10 переможців отримають винагороду до 20 тисяч євро кожен.

Як взяти участь? 

Щоб отримати фінансову підтримку свого проєкту та менторський супровід. необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням:

https://act2support.in.ua/forma/

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Часів Яр: огляд міжнародної преси за липень

Ситуація навколо міста Часів Яр — це тема, яка цікавить не лише українців, але й іноземців. Про неї регулярно пишуть великі міжнародні ЗМІ, надаючи власним […]

09:00, 27.07.2024 Скопіч Дмитро
Українці можуть повернути кошти

Перереєстрація авто онлайн: нові можливості через Дію

В Україні запроваджено можливість онлайн перереєстрації автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб через застосунок “Дія”. Нова послуга спрощує процес купівлі-продажу транспортних засобів, але має […]

Україна запускає проєкт для обміну колаборантів на полонених українців

В Україні стартував державний проєкт “Хочу до своїх”, спрямований на обмін засуджених за колабораціонізм на українських полонених. Ініціатива об’єднує зусилля Головного управління розвідки Міноборони, СБУ […]

“Росіяни знищують міста, аби захопити, бо по-іншому не вміють”: як боронять Часів Яр. Історія бійця 225 ОШБ

Олександр — харків’янин, батько 3 дітей. До повномасштабної війни він не був задіяний в армії. Вранці 24 лютого 2022 року чоловік зібрав родину та вивіз […]

Боти на роботі. Як фейкові акаунти у соцмережах підіграють росії

Засилля ботів, які заполонили соціальні мережі — одна з головних проблем в інтернеті. Не кожен користувач мережі може зрозуміти, що бере участь у перепалці в […]