“Повітряна тривога”: яку важливу функцію додали до застосунку після оновлення

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 17:14, 29 Лютого 2024
Оновлення застосунку “Повітряна тривога” / фото Ajax Systems

Розробники з Ajax Systems оновили застосунок “Повітряна тривога”. Тепер він надсилатиме користувачам інформацію про ракетну загрозу в їхньому регіоні.

Про це йдеться на офіційному сайті розробників.

Оновлення застосунку “Повітряна тривога”

Застосунок оновлюють уже вшосте. Нова версія дозволяє користувачам отримувати додаткові сповіщення “Підвищена небезпека!” про наближення ракети чи безпілотника до міста або регіону. В ній також можна буде налаштовувати гучність сповіщень й повідомлень про відбій. Аби отримати додаткові функції, потрібно оновити застосунок до останньої версії.

Інформацію до застосунку передають відповідальні чергові у військових обласних адміністраціях, а координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Також розробники випустили окремий застосунок-віджет “Мапа тривог”, який можна додати на екран телефона для постійного та зручного моніторингу безпекової ситуації в країні. Його можна завантажити за посиланнями для користувачів iOS та Android.

“Повітряна тривога”: звантажити додаток

Завантажити застосунок можна лише на гаджети, які працюють на iOS та Android. Для того, щоб встановити додаток, перейдіть за посиланнями:

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Подати заяву на компенсацію можна в будь-якому ЦНАПі”, — Кубраков

Микола Ситник 14:56, 11 Грудня 2023
адмінпослуги
ЦНАП /фото cnap.if.ua

Українці зможуть подавати заяви на отримання грошової компенсації за програмою єВідновлення не лише через застосунок Дія, а й через будь-який ЦНАП на підконтрольній території України та нотаріусів.

Про це міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив на сторінці в Facebook.

Розширення програми єВідновлення

Також громадяни мають змогу подавати заяву через уповноваженого представника. Раніше українці могли подати заяву на отримання грошової допомоги тільки через застосунок в Дії.

Оновлений механізм допоможе тим громадянам, які раніше не могли самостійно подати заявку зробити — наприклад, людям з інвалідністю або неповнолітнім. Це стає можливим завдяки опції подання заяви через уповноваженого представника,

Олександр Кубраков // міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України

Для подачі заяви необхідно:

  • звернутися до ЦНАПу або нотаріуса, маючи лише ідентифікаційний код, паспорт та електронну пошту;
  • у разі наявності пільгової категорії — надати документ, що її підтверджує;
  • якщо заяву подає уповноважена особа — має бути довіреність на виконання правочину.

Відтепер прийняти заяву може будь-який ЦНАП на підконтрольній Україні території. А не лише той, який розташований у громаді, де розміщене пошкоджене житло.  

Для подання заяви через ЦНАП чи нотаріуса право власності на житло має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав. Це обов’язкова умова.

заява
Варіанти подачі заяви / інфографіка Мінвідновлення

Міністр додав, що з травня 2023 року вже понад 26 тисяч українських родин отримали кошти на термінові ремонти за програмою єВідновлення, загальною сумою у більш як 2 мільярди гривень.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

20 тисяч євро на розвиток: в Україні оголосили конкурс на застосунок для покращення життя ВПО

Семаковська Тетяна 15:43, 19 Червня 2023

За підтримки європейських партнерів в Україні розпочали відбір до програми та конкурсу цифрових інструментів «Act to Support», яка має на меті покращити життя ВПО та громад, які їх приймають. Організатори підтримають проєкти нових інструментів або покращення наявних: це можуть бути чат-боти, сайти, застосунки тощо. Переможців буде 10, й кожен з них отримає по 20 тисяч євро на свій проєкт.

Про це повідомляє платформа «Act to Support».

Про конкурс

Взяти участь у конкурсі можуть:

  • благодійні організації
  • громадські об’єднання
  • інші юридичні особи, що зареєстровані в Україні та мають статус неприбутковості

Організатори приймають проєкти цифрових рішень, які спрямовані на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, і громад, які приймають переселенців.

Якщо ви маєте, ідею чи працюєте над інструментом, що допомагає вирішувати й інші проблеми, які виникли або загострилися внаслідок війни — вашу заявку чекатимуть.

Дедлайн подання на конкурс: до 25 червня 2023 року.

Вам буде цікаво

Як обиратимуть переможців? 

Загалом оберуть 40 проєктів та запросять до організації заходу-дискусії. Після нього 20 команд візьмуть участь у програмі та презентують свої напрацювання.

У результаті 10 переможців отримають винагороду до 20 тисяч євро кожен.

Як взяти участь? 

Щоб отримати фінансову підтримку свого проєкту та менторський супровід. необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням:

https://act2support.in.ua/forma/

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

“Можна купити нову тумбу, але зробити цікавіше”: майстриня з Бахмута про переробку меблів

Майже в кожного вдома, в тому числі у тимчасовому житлі, можна знайти старий стільчик, стіл чи шафу. Зазвичай на вигляд ці речі через свій вік […]

children g589d22510 1920 19355

Як батькам жити в постійній тривозі за своїх дітей: поради психологині Ганни Сердюкової

Майже рік Україна страждає від повномасштабної війни, через що багато українців постійно перебувають у стані гострого стресу. Багато хто відчуває втому, апатію, ступор. І це […]

Допомога на дитину 2024

Як переселенцям оформити допомогу на дитину: детальна інструкція

Переселенці, які мають довідку ВПО та хочуть оформити допомогу на дитину можуть зробити це двома способами: офлайн та онлайн. Детально пояснюють у Мінреінтеграції. Оформити допомогу […]

Рецепти страв із ревеню: як урізноманітнити харчування

Весною та літом серед українців популярними стають легкі страви та поєднання незвичних смаків. Ідеальним овочем для кулінарних експериментів є ревінь. Він має кисло-солодкий смак, тож […]

Як дітям вести себе на воді: правила та корисні поради

Водні розваги — улюблене дозвілля дітей у спекотну пору року. Хоча плавання та ігри у воді є приємними активностями, дуже важливо виконувати основні правила безпеки […]