Полковник ЗСУ розповів, яку тактику використовують росіяни в Бахмуті

Семаковська Тетяна 12:41, 19 Квітня 2023

Бахмут 3b1c6

У Бахмуті росіяни атакують переважно малими групами, які під прикриттям артилерії намагаються проникнути в бойові порядки Сил оборони та вступити в контактні стрілецькі бої.

Про це повідомив командир окремої бригади Сил Територіальної оборони ЗСУ полковник Дмитро Заворотнюк, інформує «Military Media Center».

Він додав, що підрозділи бригади виконують бойові завдання, як у самому Бахмуті, так і біля нього. Полковник розповів про нову тактику окупантів, та як на неї реагують ЗСУ.

«У Бахмуті ми зіткнулися з війною дещо іншого характеру, ніж бачили раніше. росіяни атакують переважно малими групами по 5-6 людей, котрі під прикриттям артилерії намагаються проникнути в наші бойові порядки та вступити в контактні стрілецькі бої. Ми відповідаємо тим же і тут ключовим є саме рівень бойової підготовки, злагодженість підрозділу та мотивація особового складу. Я пишаюся, що з цим у нас в бригаді все гаразд, адже всі розуміють, що ворога потрібно зупинити та знищити!» — зазначив Дмитро Заворотнюк.

Заворотнюк ee29fПолковник Дмитро Заворотнюк. Фото: «Military Media Center»

Читайте також: росіяни перетворюють місто на руїну, — Сирський прокоментував ситуацію в Бахмуті

Полковник ЗСУ також пояснив, чому так важливо втримати місто.

«Бахмут потрібно тримати! Там ми стримуємо та перемелюємо значні сили російських загарбників, які у випадку нашого відступу будуть кинуті на інші напрямки і продовжать наступ на українські міста. Тримаємо стрій до Перемоги над російськими загарбниками!», — резюмував Дмитро Заворотнюк.

Фото: Instagram Libkos

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!