Main menu

росіяни хочуть вийти на Часів Яр, щоб повністю захопити Бахмут

Screenshot 555 f8d2fВійська рф намагатимуться захопити Часів Яр, щоб повністю оточити місто Бахмут. 

Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" розповів аналітик Defense Express Сергій Згурець.

"Якщо ми говоримо про Бахмут, то зараз ситуація є дуже складною. російська армія продовжує спроби прорвати нашу оборону на півночі міста. Складається враження, що росіяни хочуть швидко вийти на Часів Яр. Оборона по флангах Бахмута є досить надійною, що утримує противника від просування. Проте росіяни продовжують шукати можливості, щоб обійти Бахмут та вийти на Часів Яр, що дозволить їм звузити кільце навколо міста Бахмут, - пояснив Згурець. 

Аналітик переконаний, що військове командування ЗСУ повністю контролює ситуацію в Бахмуті. На думку експерта, якісних змін на Бахмутському напрямку поки що не варто очікувати. 

"Забезпечення українських військ в Бахмуті через траси є досить надійним. Я переконаний, що наше командування враховує всі ризики з великого оточення наших військ в Бахмуті. До того ж наші війська в Бахмуті отримали підсилення", - резюмував Згурець.

Нагадаємо, "вагнерівці" намагаються вийти до каналу "Сіверський Донець-Донбас" для оточення міста. Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили на Донеччині понад 100 атак росіян.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Україна розпочала виробництво дефіцитних снарядів для радянських танків

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!