Main menu

Україна розпочала виробництво дефіцитних снарядів для радянських танків

Screenshot 554 368b7Державний концерн "Укроборонпром" розпочав виробництво 125-мм снарядів для танкової гармати. Зброю виготовляють за підтримки однієї із країн НАТО.

Про це повідомляє "Укроборонпром".

З міркувань безпеки виробництво перенесли за межі країни. Відомо, що у створенні боєприпасів беруть участь українські фахівці: конструктори, технологи, токарі, ливарники тощо. 

За замовленням Міністерства оборони України вже поставлено першу партію 125-мм снарядів для танків Т-64, Т-72 і Т-80, якими Сили безпеки та оборони України б’ють окупантів. Зокрема, і на Бахмутському напрямку. Відзначимо, що Україна вперше за часи незалежності розгорнула власне виробництво боєприпасів: мінометних мін 82 мм та 120 мм, артилерійських пострілів 122 мм та 152 мм, а тепер і танкового снаряду 125 мм.

Це вже другий боєприпас, виробництво якого підприємства Концерну розгорнули у тісному партнерстві з країною НАТО за кордоном. До слова, нещодавно Укроборонпром підписав з Міністерством оборони контракт на постачання 120-мм мінометних мін, які також виготовляються у взаємодії з однією з країн-учасників Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, що протягом останніх тижнів російська армія відчула сильний "снарядний голод".

Фото: "Укроборонпром"

Читайте також: Інтелектуальна війна: як в Україні планують розвивати оборонний комплекс

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!