“Не живе в Україні — не має права претендувати на звання”: що коїться довкола конкурсу Міс України

Семаковська Тетяна 18:39, 11 Вересня 2023

Цьогорічний конкурс краси Міс Україна вже обріс скандалами. Представниця з Хмельницької області Оксана Магера, яка бере участь під №10, ймовірно, дружить із росіянкою, яка відкрито підтримує соратника путіна, а відтак й війну, яку веде російська федерація проти України.

Про це повідомив Андрій Лузан, волонтер та один із засновників проєкту “Леви на джипі” – це українськомовний YouTube-канал, у себе в сторі.

Що сталося?

Допис Андрія Лузана. Фото: скріншот

Цьогоріч конкурс краси Міс Україна 2023 ознаменувався скандалами, чимало учасниць, які стали учасницями — вже давно не проживають в Україні. Загалом обрано 24 претендентки, багато з них живуть в Дубаї та не публікують у мережах жодної інформації про війну в Україні. Обурені користувачі пишуть гнівні коментарі під дописами із презентацією дівчат. 

Пост офіційної сторінки Міс Україна. Фото: з відкритих джерел

“Дівчина не живе в Україні) то і немає права претендувати на таке звання)”.

“Перепрошую , а ви організовуєте цей конкурс щоб дівчатам ціну набити в Дубай ? Ну ви смішні звісно. За кеш готові спаплюжити ім’я країни , аби рекламу зробити цим гьорлз . Чому це досі ніхто не зупинив?”.

“Де громадянська позиція? Що для України зробила ця претендентка? Де пости, де збори? Як вона може бути міс Україна?”.

Користувачі Інстаграмі // під дописами із презентацією дівчат

Втім, те що учасниці конкурсу давно проживають поза межами України не єдина проблема. Виявилося, що одна із кандидаток у міс, а саме Оксана Магера, яка представляє Хмельниччину товаришує з росіянкою, фотографується у Кремлі, їсть у ресторанах, власником яких є російський олігарх, та не згадує про війну в Україні. 

Фото коментує подруга Оксани – росіянка. Фото: Андрій Лузан
Ксенія підтримує російського олігарха, який став довіреним обличчям путіна. Фото: Андрій Лузан

Ксенія Магера виставляє фото з мережі ресторанів, власником яких є Аркадій Новіков – це олігарх з росії, що в 2012 та в 2018 роках був довіреним обличчям путіна.

Інцидент з Оксаною Магерою

Оксана Магера у Кремлі. Фото: Андрій Лузан

Оксані Магері 25 років. Вона уродженка Хмельниччини, але вже деякий час мешкає в Об’єднаних Арабських Еміратах. Андрій Лузан, волонтер та один із засновників проєкту “Леви на джипі” дослідив сторінку учасниці й виявив, що та практично ніяк не висловлюється про війну в Україні, натомість серед її подруг є росіянка. Сама Оксена Магера раніше позувала у Кремлі

Андрій Лузан. Фото: з відкритих джерел

Випадково натрапив на сторінку @missukraine_official де обирають «Міс Україна 2023». Учасниці цьогорічного конкурсу здивують вас. Гортайте карусель. P.S.: цей конкурс не має права на існування. Окрім підвищення прайсу за погодинну оплату дівчата ще супроводжують спонсорів конкурсу і в день, і вночі, якщо хочуть отримати титул. Один зі спонсорів до 22го року був російський ресторатор Орлов (bulldozer group)

Конкурс супер 👍🏻те що треба під час війни. Та й взагалі, ідея обирати дівчат по зовнішності, де жюрі чисто з мужиків – це прям те, за що варто боротись

Андрій Лузан // волонтер

Підтримки країни учасницями Міс України

Дописи кандидатки в міс Україна. Фото: Андрій Лузан

На сторінці Оксани Магери волонтер знайшов дописи у перші дні вторгнення. Однак, слів підтримки чи актуальних на той час зборів про інформацію, пункти прийому біженців тощо – там немає.

Волонтер каже, що учасниці українського конкурсу відвідають вечірки російських олігархів. Фото: Андрій Лузан

Андрій Лузан також додає, що йому в особисті повідомлення надійшли так звані “зливи” на учасниць.

За даними цих джерел – деякі учасниці міс Україна відвідують вечірки російських олігархів, а одна із кандидаток відкрито заявляє, що їй подобається російська співачка Інстасамка.

Учасниця конкурсу Катерина, ймовірно, має батька-колоборанта. Фото: з відкритих джерел

Також волонтер наголошує, що в учасниці Катерини – батько здавав позиції ЗСУ російським окупантам.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Швидкий та надійний зв’язок: як користуватися інтернетом без світла

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:00, 6 Жовтня 2024
Wi-Fi роутер / фото ілюстративне

Інтернет без світла — це величезна проблема, яка сильно впливає на життя кожного українця в періоди блекаутів. Вона обмежує можливості громадян, роблячи життя набагато складнішим. Наприклад, забираючи можливість працювати дистанційно або дивитися умовні фільми.

Редакція Бахмут IN.UA проаналізувала ситуацію та виділила три простих способи, як українці можуть користуватися інтернетом під час блекаутів.

Як зробити інтернет без світла

Під час масових відключень світла майже одночасно зникає і весь Wi-Fi. Проте є способи, які дозволять залишатися у мережі навіть в таких складних умовах. Мова йде як про, мобільний інтернет, так і про більш незвичну технологію “оптоволокна”.

Редакція Бахмут IN.UA розповідає деталі про кожний з цих способів й ділиться спеціальними лайфхаками, які дозволять спростити життя українцям.

Мобільний інтернет

Найпростіший спосіб використовувати інтернет без світла — це мобільний інтернет. Усі базові станції мобільної мережі мають резервні джерела живлення, які автоматично вмикаються, коли припиняється електропостачання. Такі джерела живлення можуть забезпечувати роботу мобільного зв’язку в середньому протягом 4-5 годин, а далі йде підключення генераторів. 

Мобільний інтернет / фото ілюстративне

Й тут виникає проблема: під час відключення світла вимикаються Wi-Fi роутери в будинках, через що зникає домашній інтернет — користувачі масово переходять на мобільний інтернет. Це робить мережу перевантаженою. Як результат, високошвидкісний інтернет 4G інколи може “вилітати”. Якщо вам необхідний стабільний доступ до мережі, то рекомендуємо перевести пріоритет з 4G на 3G. Це можна зробити в налаштуваннях, де потрібно:

  • перейти в розділ “Мережа та Інтернет”;
  • обрати “Мобільний зв’язок”;
  • змінити переважний режим мережі з 4G на 3G.

Вже зі стабільним інтернетом можна роздати зв’язок з мобільного телефону на інші пристрої. Це можна зробити у налаштуваннях розділу “Мережа та Інтернет”, де потрібно знайти “Точку доступу”. 

Зазначимо, що за замовчуванням точка доступу не має захисту паролем. Рекомендуємо поставити його, а вже після підключати власні гаджети до мережі.

Існує й інший спосіб отримати стабільний та швидкий інтернет під час блекауту — спеціальні технічні засоби для посилення сигналу мобільного зв’язку. Для цього потрібно:

  • купити Wi-Fi ретранслятор, який підходить до вашої моделі телефону;
  • встановити девайс на гаджет;
  • скачати CellTower Locator, який дозволить визначити місце розташування найближчої до вас веж стільникового зв’язку.

Технологія GPON

Оптоволокно / фото ілюстративне

Багато провайдерів мають змогу підключати власних клієнтів за допомогою GPON (Gigabit Passive Optical Network) або просто “оптоволокно”. Така технологія не тільки вважається найшвидшим способом передачі інформації, але й може надавати постійний доступ до мережі навіть під час блекауту. Для цього потрібно лише її під’єднати, напряму звернувшись до провайдера.

Все після проведення оптоволокна до вашого дому, під’єднавши спеціальний кабель та встановивши зв’язок між терміналом та роутером, ви можете використовувати Інтернет без світла. 

Спершу потрібно подбати про технічні засоби. Для роботи Інтернету без світла потрібні павербанк та два кабелі, які будуть відповідати напрузі, вказаній на зворотній стороні термінала та роутера. Зазвичай, для цього потрібні кабелі USB-DC 12V, ціна за штуку на які починається від 150 гривень.

Далі вам треба під’єднати два кабелі до павербанка. Один з них буде давати енергію термінала оптоволокна, а інший — роутер. Після підключення кабелів увімкніть павербанк, потім увімкніть Wi-Fi роутер. Wi-Fi роутер повинен увімкнутися і почати транслювати сигнал Wi-Fi. Ви можете під’єднати свої пристрої до сигналу Wi-Fi та почати роботу в Інтернеті.

Інтернет, який працює без світла / фото ілюстративне

Дуже важливо слідкувати за станом павербанка, терміналу та Wi-Fi роутера. Рекомендуємо приділяти увагу заряду павербанка.

Як довго може працювати такий тип підключення? Час, який павербанк зможе живити роутер, залежить від кількох факторів, у тому числі від місткості акумулятора павербанка, його номінальних характеристик, енергоспоживання роутера та кількості пристроїв, які ви одночасно підключаєте до павербанка. Зазвичай саме перший відіграє вирішальну роль:

  • павербанк на 10 500 мАг може забезпечити роботу роутера протягом 3-4 годин;
  • павербанк на 21 000 мАг забезпечує комфортну роботу роутера від 6 до 10 годин;
  • павербанк для роутера на 42 000 мАг може забезпечувати роботу того самого роутера 16 годин;
  • павербанк потужністю 70 000 мАг забезпечує безперебійну роботу роутера протягом цілої доби.

Для підключення також можна використовувати спеціальні міні джерела безперебійного живлення. Вони підключаються та працюють аналогічно павербанкам. Їх основна перевага полягає у тому, що вони здатні працювати постійно. Ви не будете постійно перемикати кабелі.

“Пункти незламності” та інші публічні місця

Робота в кафе / фото ілюстративне

Підключитися до мережі також можна в різних публічних місцях, де є генератори та термінали зв’язку, зокрема Starlink. В першу чергу, це “Пункти незламності” — спеціальний проєкт уряду, де українці можуть зарядити телефон і скористатися інтернетом під час блекаутів. Завантажте карту “Пунктів незламності” в Дії.

Інший спосіб — це публічні місця, наприклад, кафе або ресторани. Вони також надають можливість вийти в мережу, але просять за це кошти.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Фінляндії звели чотириповерхову будівлю із дерева: деталі експериментального проєкту

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 10:00, 6 Жовтня 2024
Центральний зал / фото Kalle Kouhia 

Архітектурна студія Anttinen Oiva Architects звела чотириповерхову будівлю із дерева в місті Гельсінкі, що у Фінляндії. Загальна площа об’єкта сягає 16 400 квадратних метрів.

Про це повідомляють в Dezeen.

Унікальна будівля із дерева Європі

Головна ідея будівлі із дерева в Гельсінках — мінімізація впливу на клімат й використання лише тих матеріалів, які здатні відновлюватися з плином часу. Загалом спеціалісти з Anttinen Oiva Architects використали приблизно 7600 кубічних метрів ялини та ясена.

Ззовні будівля включає зовнішній шар зі скла, натурального каменю і білих металевих ламелей поверх дерев’яної конструкції. Це дозволяє викликати ефект зміни зовнішнього вигляду будинку в різний час доби та з різним освітленням. 

Стеля в центральному залі / фото Kalle Kouhia 

В самій будівлі розмістилися офіси, готель та навіть ресторан фінської мережі Harbore. В центральному залі взагалі вдалося розмістити дизайнерську рейкову стелю, що перемежовується з великими вікнами. Загалом дизайн внутрішньої частини комплексу  розробили в мінімалістичному дерев’яному стилі. 

Місце для роботи / фото Kalle Kouhia 
Коридори в середені будівлі / фото Kalle Kouhia 
Сад на дасі будівлі / фото Kalle Kouhia 

Будівля із дерева також має внутрішній дворик зі справжнім березовим парком, що стає ідеальною локацією для прогулянок. Вже на даху розмістили сад, у центрі якого знаходиться бар із панорамним видом на узбережжя і міський пейзаж.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Катерина Демʼянова

Бахмутянка стала учасницею Міс Україна: що відомо про кандидатку?

Бахмутянка Катерина Демʼянова стала однією із 24 учасниць конкурсу Міс Україна. Дівчині 27 років, з 2017 року вона проживала у Нью-Йорку, США. Катерина знімалася для […]

349355013 214990814635951 3800511192432566415 n a36c9

Безплатна квартира за голос: що відомого про нового голову Верховного Суду?

Донедавна головою Верховного суду України був Всеволод Князєв, який втрапив у корупційний скандал. Правоохоронці затримали його та вилучили 2,7 млн дол. Сьогодні Верховний Суд України […]

16996224 802308609923340 7967597866318608832 n 12764

Чому активна талановита молодь виїжджає з Бахмута?

Ми зібрали кілька думок активних молодих людей, які живучи в Бахмуті, створювали спільноти, показували хороші результати в навчанні та професійній діяльності. Неможливість реалізувати себе, корупція, […]