“Не живе в Україні — не має права претендувати на звання”: що коїться довкола конкурсу Міс України

Семаковська Тетяна 18:39, 11 Вересня 2023

Цьогорічний конкурс краси Міс Україна вже обріс скандалами. Представниця з Хмельницької області Оксана Магера, яка бере участь під №10, ймовірно, дружить із росіянкою, яка відкрито підтримує соратника путіна, а відтак й війну, яку веде російська федерація проти України.

Про це повідомив Андрій Лузан, волонтер та один із засновників проєкту “Леви на джипі” – це українськомовний YouTube-канал, у себе в сторі.

Що сталося?

Допис Андрія Лузана. Фото: скріншот

Цьогоріч конкурс краси Міс Україна 2023 ознаменувався скандалами, чимало учасниць, які стали учасницями — вже давно не проживають в Україні. Загалом обрано 24 претендентки, багато з них живуть в Дубаї та не публікують у мережах жодної інформації про війну в Україні. Обурені користувачі пишуть гнівні коментарі під дописами із презентацією дівчат. 

Пост офіційної сторінки Міс Україна. Фото: з відкритих джерел

“Дівчина не живе в Україні) то і немає права претендувати на таке звання)”.

“Перепрошую , а ви організовуєте цей конкурс щоб дівчатам ціну набити в Дубай ? Ну ви смішні звісно. За кеш готові спаплюжити ім’я країни , аби рекламу зробити цим гьорлз . Чому це досі ніхто не зупинив?”.

“Де громадянська позиція? Що для України зробила ця претендентка? Де пости, де збори? Як вона може бути міс Україна?”.

Користувачі Інстаграмі // під дописами із презентацією дівчат

Втім, те що учасниці конкурсу давно проживають поза межами України не єдина проблема. Виявилося, що одна із кандидаток у міс, а саме Оксана Магера, яка представляє Хмельниччину товаришує з росіянкою, фотографується у Кремлі, їсть у ресторанах, власником яких є російський олігарх, та не згадує про війну в Україні. 

Фото коментує подруга Оксани – росіянка. Фото: Андрій Лузан
Ксенія підтримує російського олігарха, який став довіреним обличчям путіна. Фото: Андрій Лузан

Ксенія Магера виставляє фото з мережі ресторанів, власником яких є Аркадій Новіков – це олігарх з росії, що в 2012 та в 2018 роках був довіреним обличчям путіна.

Інцидент з Оксаною Магерою

Оксана Магера у Кремлі. Фото: Андрій Лузан

Оксані Магері 25 років. Вона уродженка Хмельниччини, але вже деякий час мешкає в Об’єднаних Арабських Еміратах. Андрій Лузан, волонтер та один із засновників проєкту “Леви на джипі” дослідив сторінку учасниці й виявив, що та практично ніяк не висловлюється про війну в Україні, натомість серед її подруг є росіянка. Сама Оксена Магера раніше позувала у Кремлі

Андрій Лузан. Фото: з відкритих джерел

Випадково натрапив на сторінку @missukraine_official де обирають «Міс Україна 2023». Учасниці цьогорічного конкурсу здивують вас. Гортайте карусель. P.S.: цей конкурс не має права на існування. Окрім підвищення прайсу за погодинну оплату дівчата ще супроводжують спонсорів конкурсу і в день, і вночі, якщо хочуть отримати титул. Один зі спонсорів до 22го року був російський ресторатор Орлов (bulldozer group)

Конкурс супер 👍🏻те що треба під час війни. Та й взагалі, ідея обирати дівчат по зовнішності, де жюрі чисто з мужиків – це прям те, за що варто боротись

Андрій Лузан // волонтер

Підтримки країни учасницями Міс України

Дописи кандидатки в міс Україна. Фото: Андрій Лузан

На сторінці Оксани Магери волонтер знайшов дописи у перші дні вторгнення. Однак, слів підтримки чи актуальних на той час зборів про інформацію, пункти прийому біженців тощо – там немає.

Волонтер каже, що учасниці українського конкурсу відвідають вечірки російських олігархів. Фото: Андрій Лузан

Андрій Лузан також додає, що йому в особисті повідомлення надійшли так звані “зливи” на учасниць.

За даними цих джерел – деякі учасниці міс Україна відвідують вечірки російських олігархів, а одна із кандидаток відкрито заявляє, що їй подобається російська співачка Інстасамка.

Учасниця конкурсу Катерина, ймовірно, має батька-колоборанта. Фото: з відкритих джерел

Також волонтер наголошує, що в учасниці Катерини – батько здавав позиції ЗСУ російським окупантам.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Катерина Демʼянова

Бахмутянка стала учасницею Міс Україна: що відомо про кандидатку?

Бахмутянка Катерина Демʼянова стала однією із 24 учасниць конкурсу Міс Україна. Дівчині 27 років, з 2017 року вона проживала у Нью-Йорку, США. Катерина знімалася для […]

349355013 214990814635951 3800511192432566415 n a36c9

Безплатна квартира за голос: що відомого про нового голову Верховного Суду?

Донедавна головою Верховного суду України був Всеволод Князєв, який втрапив у корупційний скандал. Правоохоронці затримали його та вилучили 2,7 млн дол. Сьогодні Верховний Суд України […]

16996224 802308609923340 7967597866318608832 n 12764

Чому активна талановита молодь виїжджає з Бахмута?

Ми зібрали кілька думок активних молодих людей, які живучи в Бахмуті, створювали спільноти, показували хороші результати в навчанні та професійній діяльності. Неможливість реалізувати себе, корупція, […]