Бахмутянка стала учасницею Міс Україна: що відомо про кандидатку?

Семаковська Тетяна 17:24, 11 Вересня 2023

Бахмутянка Катерина Демʼянова стала однією із 24 учасниць конкурсу Міс Україна. Дівчині 27 років, з 2017 року вона проживала у Нью-Йорку, США. Катерина знімалася для багатьох відомих брендів.

Кандидатку від Донецької області представили на офіційній сторінці Міс Україна.

Що відомо про Катерину Дем’янкову?

Бахмутянка стане претенденткою на Міс Світу 2023. Фото: з відкритих джерел

Бахмутянка Катерина Демʼянова — учасниця конкурсу Міс Україна №3. Дівчині 27 років, свою модельну кар’єру дівчина почала з 14 років.

З 2017 року вона переїхала жити та працювати до Нью-Йорку. Зʼявлялась на таких обкладинках, як Black Magazine, Institute Magazine, Citizen Magazine, VGXW Magazine и Grazia.

Катерина також знімалась для багатьох світових брендів, дівчина є постійною учасницею багатьох модних показів, включаючи Sally LaPointe, Chiara Boni La Petite Robe, Bibhu Mohapatra, Damo Wang, Sherri Hill и New York Fashion Week.

Катерина Демʼянова боротиметься за титул на конкурсі краси. Фото: з відкритих джерел

Від початку повномасштабного вторгнення бахмутянка активно донатить на потреби ЗСУ, та підтримує переселенців із рідного міста Бахмут.

Уродженка з Бахмута учасниця № 3 на конкурсі Міс Україна. Фото: з відкритих джерел

Зазначимо, що учасниці конкурсу надалі боротимуться за право представляти нашу країну на трьох міжнародних конкурсах: “Міс Світу 2023”, “Міс Земля 2023” та “Міс Інтернешнл 2023”.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Бахмут до війни

“У 2021 був останній День міста, коли можна було радіти”: бахмутяни про 9 вересня

9 вересня Бахмут відзначатиме своє 452 День Народження. Місто — зруйноване росіянами продовжує жити в евакуації, бахмутяни тепер є по всюди, від Дніпра й до […]

IMG 3201 bf5a7

Європейська освіта: досвід донеччанок в Польщі та Словаччині

Валерія родом з Донеччини, дівчина навчається в двох університетах, один в Україні, інший в Словаччині. Героїня каже, що серед її іноземних друзів взагалі відсутній такий […]

Збір триває

Військові з Донбасу збирають кошти на рації: як допомогти?

Військовослужбовці з Лугансько-Донецького напрямку потребують засобів зв’язку – рації. Одна рація коштує в середньому 30 тисяч гривень, крім рацій потрібно придбати додаткові засоби, такі як […]

11:22, 15.08.2023 Микола Ситник

Від кар’єри в ІТ-компанії до парамедикині: як львівська «Ластівка» допомагає Донеччині

Роксолана Винницька з позивним «Ластівка» родом зі Львівщини, дівчина за освітою соціальний педагог, й практичний психолог, але працює в сфері IT на посаді Community Manager. […]