Бахмутянка стала учасницею Міс Україна: що відомо про кандидатку?

Семаковська Тетяна 17:24, 11 Вересня 2023

Бахмутянка Катерина Демʼянова стала однією із 24 учасниць конкурсу Міс Україна. Дівчині 27 років, з 2017 року вона проживала у Нью-Йорку, США. Катерина знімалася для багатьох відомих брендів.

Кандидатку від Донецької області представили на офіційній сторінці Міс Україна.

Що відомо про Катерину Дем’янкову?

Бахмутянка стане претенденткою на Міс Світу 2023. Фото: з відкритих джерел

Бахмутянка Катерина Демʼянова — учасниця конкурсу Міс Україна №3. Дівчині 27 років, свою модельну кар’єру дівчина почала з 14 років.

З 2017 року вона переїхала жити та працювати до Нью-Йорку. Зʼявлялась на таких обкладинках, як Black Magazine, Institute Magazine, Citizen Magazine, VGXW Magazine и Grazia.

Катерина також знімалась для багатьох світових брендів, дівчина є постійною учасницею багатьох модних показів, включаючи Sally LaPointe, Chiara Boni La Petite Robe, Bibhu Mohapatra, Damo Wang, Sherri Hill и New York Fashion Week.

Катерина Демʼянова боротиметься за титул на конкурсі краси. Фото: з відкритих джерел

Від початку повномасштабного вторгнення бахмутянка активно донатить на потреби ЗСУ, та підтримує переселенців із рідного міста Бахмут.

Уродженка з Бахмута учасниця № 3 на конкурсі Міс Україна. Фото: з відкритих джерел

Зазначимо, що учасниці конкурсу надалі боротимуться за право представляти нашу країну на трьох міжнародних конкурсах: “Міс Світу 2023”, “Міс Земля 2023” та “Міс Інтернешнл 2023”.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Перереєстрація авто онлайн: нові можливості через Дію

Валентина Славінська Славінська Валентина 14:30, 26 Липня 2024
Українці можуть повернути кошти
Застосунок Дія / фото Мінцифра

В Україні запроваджено можливість онлайн перереєстрації автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб через застосунок “Дія”. Нова послуга спрощує процес купівлі-продажу транспортних засобів, але має певні умови та обмеження.

Про це повідомляє Маріупольський ЦНАП.

Перереєстрація через Дію

Міністерство цифрової трансформації України запровадило послугу онлайн перереєстрації транспортних засобів через застосунок “Дія”. Ця ініціатива значно спрощує процес купівлі-продажу автомобілів, мотоциклів та мопедів для фізичних осіб.

Категорії транспортних засобів, доступні для онлайн перереєстрації:

  • легкові автомобілі;
  • мотоцикли;
  • мопеди.

Послуга онлайн перереєстрації доступна виключно для власників транспортних засобів, при цьому переоформлення авто за довіреністю через онлайн-сервіс неможливе. 

Важливо зазначити, що ця послуга не поширюється на першу державну реєстрацію транспортних засобів в Україні. 

Щодо річних лімітів, встановлено обмеження на продаж – дозволяється реалізувати лише один транспортний засіб протягом календарного року. Натомість, кількість придбаних транспортних засобів не обмежується, що дає можливість купувати стільки авто, скільки потрібно.

Які документи потрібні

Необхідні документи та дані для продавця:

  • верифікований податковий номер;
  • паспорт, посвідка на проживання або закордонний біометричний паспорт;
  • зареєстроване місце проживання;
  • технічний паспорт на транспортний засіб.

Для уникнення проблем з перереєстрацією рекомендується перевірити та актуалізувати відомості про зареєстроване місце проживання. Це можна зробити в адміністраторів ЦНАП в центрах “Я Маріуполь”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Україна запускає проєкт для обміну колаборантів на полонених українців

Валентина Славінська Славінська Валентина 13:30, 26 Липня 2024
Засідання Координаційного штабу / фото ГУР

В Україні стартував державний проєкт “Хочу до своїх”, спрямований на обмін засуджених за колабораціонізм на українських полонених. Ініціатива об’єднує зусилля Головного управління розвідки Міноборони, СБУ та Секретаріату уповноваженого з прав людини.

Про це повідомили у пресслужбі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Обмін полоненими: колаборанти

Проєкт “Хочу до своїх” створений для оприлюднення інформації про засуджених російських агентів та колаборантів та надання можливості обміну колабораціоністів на українських полонених. Також це дозволить інформувати громадян про шляхи припинення вимушеної співпраці з ворогом

На сайті ініціативи публікується інформація про засуджених колабораціоністів, яким надається можливість дати згоду на обмін через спеціальну опцію.

Водночас, проєкт надає можливості для активної участі громадян. Вони можуть повідомляти про відомих їм ворожих агентів у своєму оточенні, заповнюючи спеціальну форму на сайті.

Для забезпечення прозорості процесу на сайті також публікується інформація про тих засуджених, які вже погодились на обмін і відправлення до рф. Це дозволяє громадськості слідкувати за ходом обмінів та їх результатами.

Як пояснив Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформація про засуджених колабораціоністів буде розміщена на веб-сайті проєкту. На сайті передбачена спеціальна опція “згода на обмін”, завдяки якій засуджені зможуть висловити своє бажання бути обміненими на українських громадян, які утримуються в російському полоні. 

Для того, щоб дати таку згоду, засудженим необхідно знайти та заповнити відповідну форму на сайті проєкту.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмут до війни

“У 2021 був останній День міста, коли можна було радіти”: бахмутяни про 9 вересня

9 вересня Бахмут відзначатиме своє 452 День Народження. Місто — зруйноване росіянами продовжує жити в евакуації, бахмутяни тепер є по всюди, від Дніпра й до […]

IMG 3201 bf5a7

Європейська освіта: досвід донеччанок в Польщі та Словаччині

Валерія родом з Донеччини, дівчина навчається в двох університетах, один в Україні, інший в Словаччині. Героїня каже, що серед її іноземних друзів взагалі відсутній такий […]

Збір триває

Військові з Донбасу збирають кошти на рації: як допомогти?

Військовослужбовці з Лугансько-Донецького напрямку потребують засобів зв’язку – рації. Одна рація коштує в середньому 30 тисяч гривень, крім рацій потрібно придбати додаткові засоби, такі як […]

11:22, 15.08.2023 Микола Ситник

Від кар’єри в ІТ-компанії до парамедикині: як львівська «Ластівка» допомагає Донеччині

Роксолана Винницька з позивним «Ластівка» родом зі Львівщини, дівчина за освітою соціальний педагог, й практичний психолог, але працює в сфері IT на посаді Community Manager. […]