Місто Часів Яр, яке зараз обстрілюють та руйнують росіяни, має багато цінних пам’яток та споруд. Невідомо, що з архітектурного ансамблю вдасться зберегти, а що лише залишиться на світлинах. Втім, саме фото допомагають майбутнім поколінням побачити минуле. У мережі з’явилися унікальні архівні кадри з Часів Яру.
Опублікував їх КЗ “Часовоярський історико-краєзнавчий музей”.
Фото Часів Яру
Часів Яр / архівні світлини
Люди на вулицях міста / архівні фото
На кадрі вище, місцеві жителі впізнали свої рідних / скриншот
Місто живе, гуляють місцеві / архівні світлини
Монумент у місті / архівні світлини
На вулицях Часів Яру багато клумб та зелені / архівні світлини
В Україні запустили новий цифровий сервіс — Ветеран PRO у застосунку “Дія”. Він дозволить ветеранам, ветеранкам і членам їхніх родин отримати найнеобхідніші державні послуги без черг, бюрократії та звернень до різних установ.
В Україні запустили новий цифровий сервіс для ветеранів та ветеранок, який отримав назву Ветеран PRO. Це спеціальний розділ, який дозволяє ветеранам, ветеранкам і членам їхніх родин отримати найнеобхідніші державні послуги без черг, бюрократії та звернень до різних установ. Послуга стала доступною завдяки співпраці Мінветеранів, Мінцифри та Програми розвитку ООН.
“Зараз в Україні налічується понад 1,3 млн ветеранів і ветеранок. Тож у нашому фокусі — продовжити цифровізувати послуги, щоб захисники і захисниці взаємодіяли з державою в кілька кліків та не витрачали часу на бюрократію“, — йдеться в повідомленні.
Щоб скористатися послугами, необхідно мати посвідчення ветерана або ветеранки в застосунку “Дія”. Після оновлення застосунку розділ Ветеран PRO з’явиться в меню “Сервіси”. Там користувачі можуть обрати необхідну послугу та подати заявку всього в кілька кліків.
На старті у Ветеран PRO доступні шість сервісів:
пошук фахівця супроводу ветеранів та демобілізованих осіб;
подача заявки на участь у ветеранському спорті;
програма “єОселя” для придбання житла;
програма “єВідновлення” для компенсації за зруйноване майно;
оформлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни;
9 липня 2025 року фахівці Центру надання адміністративних послуг та відділу реєстрації Бахмутської міської ради проведуть прийом бахмутян, які мешкають у Києві та Київській області. Записатись на консультацію можна за номером телефону.
Про це повідомляє Центр підтримки бахмутян у місті Київ.
Бахмутський ЦНАП в Києві
Прийом громадян запланований у середу, 9 липня 2025 року, за адресою: місто Київ, провулок Машинобудівний, 28, кабінет 204 (Солом’янський район, станція метро “Шулявська”) з 10:00 до 14:00. Потрапити на прийом можна за попереднім записом за телефонами:
+380 (98) 850 0561;
+380 (99) 667 9206;
+380 (68) 851 5089 (представник відділу реєстрації).
В установі мешканці Бахмутської громади можуть:
актуалізувати дані в реєстрі територіальної громади (РТГ);
внести зміни до інформації про особу, що міститься в РТГ;
зняти особу із задекларованого / зареєстрованого місця проживання;
отримати витяг із реєстру територіальної громади;
подати повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій.
Додатково фахівець ЦНАП здійснюватиме допомогу у заповненні та поданні заяв до Міжнародного реєстру збитків тим бахмутянам, які не мають можливості зробити це самостійно через портал “Дію” або потребують допомоги.
Зазначається, що для подання такої заяви необхідно мати електронний цифровий підпис або Дія. Підпис.
Як отримати консультацію
Консультації за зазначеними послугами можна отримати й дистанційно з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 16:00, за номерами: +38 (098) 850 0561, +38 (099) 667 9206 або +380 (68) 851 5089.
9 вересня Бахмут відзначатиме своє 452 День Народження. Місто — зруйноване росіянами продовжує жити в евакуації, бахмутяни тепер є по всюди, від Дніпра й до […]
Нещодавно ЮНЕСКО випустила звіт, в якому зафіксували руйнацію або знищення 274 культурних об’єктів в Україні протягом повномасштабного вторгнення. Найбільше таких об’єктів було в Донецькій області, […]
Для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Донецької області в 17 регіонах та 27 містах України діють 73 гуманітарні штаби, центри або хаби. У цих […]