Хто досі залишався в Бахмуті: росіяни опублікували список людей, яких вивезли у вересні

Семаковська Тетяна 11:12, 26 Вересня 2023
Бахмут, 2023/ росджерела

На сайті окупаційної адміністрації Первомайська опублікували список людей з Бахмута, які, як стверджують пропагандистські джерела, були вивезені із міста у вересні. Серед переліку є четверо дітей.

Список опублікований джерелами рф.

Люди, які залишалися в Бахмуті

У списку окупантів є діти/ росджерела

Загалом у списку є 73 нових особи, з них 22 людей були вивезені у вересні 2023 року. У серпні 2023 в списках числиться Глущенко Антон Ільїч 2013 року народження. Дитині, яку вивезли на територію росії, приблизно 9 років.

У списку окупантів є діти/ росджерела

Також у списку є 18 річна дівчина – Бредихіна Христина Володимирівна, дівчинка 2005 року народження. Є на рік молодший хлопчик — Васильченко Максим Володимирович. Наймолодшій дівчинці 7 років, вона 2016 року народження. Верцанова Діана Констянтинівна була вивезена 7 липня.

У списку окупантів є діти/ росджерела

Як жили ці люди в Бахмуті невідомо, адже місто знаходиться у сірій зоні. Бахмутська влада, поліція та волонтери неодноразово закликали людей евакуюватися, однак з невідомих причин — люди залишалися й зараз опинилися по той бік фронту разом з росіянами. Їхня доля там невідома.

Нагадаємо, що з початком активного просування росіян на Бахмутському напрямку на пропагандистських каналах почали ледь не щодня з’являтися списки тих, кого вивезли до територій підконтрольних рф. 

Повний список вивезених до рф з Бахмута: літо та вересень

Список вивезених/ росджерела
Список вивезених/ росджерела

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

БАХМУТ 7 3 1 22750

Зрадники з Бахмута й Соледара: про що брешуть українці на стороні росії?

Окупанти вже контролюють більшу частину Бахмута, хоча й просування в місті вагнерівців частково зупинилося. Люди, які не евакуювалися раніше й залишилися в небезпечних районах міста, […]

178832 1 large c7fcc

Зрадники з Бахмута: що нового розповідають колаборанти про ЗСУ?

Українці, які не евакуювалася з початку повномасштабного вторгнення тепер, опинившись на підконтрольній росії території, виправдовують російську агресію та дискредитують ЗСУ. Під приціл російської пропаганди  цього […]

sbu 4ddb5

Куди передавати дані про зрадників, переміщення техніки рф та як шкодити колаборантам?

Чимало українців зараз перебувають в окупації, оскільки не встигли евакуюватися. На ТОТ люди ведуть приховану партизанську боротьбу й передають дані про розміщення ворожої техніки, російських […]