Де діти ВПО можуть безплатно відпочити у вересні: фото локації

Семаковська Тетяна 14:40, 11 Вересня 2023

Діти бахмутян віком від 9 до 14 років можуть поїхати відпочивати у вересні у рекреаційний комплекс на Закарпаття. Головна мета поїздки — психологічне відновлення, тож обиратимуть тих дітей, які втратили житло, одного з батьків, малозабезпечних тощо.

Про поїздку повідомляють осередки підтримки бахмутян. 

Відпочинок для дітей бахмутян

Діти з Бахмутської громади віком від 9 до 14 років з тих, хто має вразливу категорію, а саме:

  • втрата житла; 
  • втрата одного із батьків;
  • малозабезпечені або багатодітні сім’ї;
  • сім’ї в яких виховуються діти з інвалідністю;
  • діти-сироти або діти позбавлені батьківського піклування

можуть поїхати на відпочинок у рекреаційний комплекс «Іллара», він знаходиться у місті Іршава, Закарпатської області. Відпочинок дітей триватиме 12 днів та орієнтовний початок в кінці вересня.

Рекреаційний комплекс Іллара. Фото: з відкритих джерел
Місце для відпочинку на території комплексу. Фото: з відкритих джерел

Професійні дитячі психологи, педагоги та аніматори організували практичні психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи, культурні та спортивні заходи. 

Діти будуть забезпечені належними умовами проживання та 4-ри разовим харчуванням.

Атракціони на території готелю. Фото: з відкритих джерел

Благодійний фонд візьме всі витрати на організацію переїзду з м. Києва до рекреаційного центру й у зворотному напрямку та перебування дитини в центрі в рамках проєкту.

На території комплексу є басейн. Фото: з відкритих джерел
Також тут є футбольне поле. Фото: з відкритих джерел

Деталі маршруту

У басейні дітки можуть купатися. Фото: з відкритих джерел

Зверніть увагу, що перевезення дітей до Києва, звідки починатиметься маршрут до табору, має бути у супроводі одного з батьків або його законних представників. 

Поїздку організовують БФ Торгово-промислової палати «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України.

Запис бажаючих йде через Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради до 12 вересня, 12:00 години 2023 року. 

Контактна особа: Оксана Лисяченко, телефон для запису 095-350-41-13 (з 9.00 до 18.00)

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

В Україні вперше запустили мережу 5G в тестовому режимі

Валентина Славінська Славінська Валентина 16:00, 27 Травня 2024
Інтернет-зв’язок / фото ілюстративне

Vodafone та Nokia провели перший в Україні 5G-телеміст між Івано-Франківськом, Києвом та Гельсінкі, продемонструвавши роботу інноваційної мережі нового покоління.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Впровадження нових технологій

Тестові майданчики 5G були розгорнуті на території інноваційного центру “Промприлад” в Івано-Франківську та в київському офісі Vodafone. Це перші в Україні локації, де нова мережа стала доступною не лише на демонстраційному обладнанні.

“Ми маємо розвивати інновації та наздоганяти світ, навіть попри повномасштабну війну”, – наголосив Віцепрем’єр-міністр з інновацій Михайло Федоров під час виступу на Action Forum 2024 в Івано-Франківську.

Переваги 5G

Під час першого тестування 5G було досягнуто швидкості завантаження даних 1508 Мбіт/с. Це втричі більше теоретичного максимуму 4G та до 5 разів швидше за реальні показники у чинних 4G-мережах України.

Розгортання повноцінної 5G-мережі дозволить значно підвищити швидкість мобільного інтернету для українських користувачів.

Vodafone планує продовжувати тестування 5G та готується до масштабного впровадження цієї технології в Україні.  Розвиток 5G в Україні важливий з огляду на плани ЄС покрити нею всі міста та основні транспортні шляхи до 2025 року. 

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Виплати ВПО: чи можуть їх отримувати українці, які повторно евакуювалися

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:00, 27 Травня 2024
Гроші для ВПО / фото ілюстративне

Через війну, яку розпочала рф, багато українців були змушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Цей статус  гарантує можливість отримувати грошову допомогу від держави. Проте виникає питання: а чи можуть ті, хто повторно евакуюється із небезпечних регіонів Харківщини та інших населених пунктів України, поновити виплати ВПО.

Відповідь надала пресслужба Мінреінтеграції.

Допомога повторно евакуйованим ВПО

За словами віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук, особи, які спершу евакуювалися на Харківщину, а тепер змушені робити це повторно, можуть поновити статус внутрішньо переміщених осіб та оформити виплати від держави. Аналогічну процедуру можуть пройти й інші ВПО, які повторно евакуюються в інші міста країни.

Як поновити статус ВПО

Для того, щоб відновити статус ВПО та знову почати отримувати грошову допомогу від держави, потрібно звернутися до ЦНАПу або іншої установи Управління соціального захисту населення у громадах, що приймають переселенця. 

Грошова допомога для ВПО призначається на шість місяців та становить:

  • 2000 гривень на місяць для дорослих;
  • 3000 гривень на місяць для дітей і осіб з інвалідністю.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Автобус, хостел, Гдиня: як організувати дешевий відпочинок

Подорожі в різні країни світу допомагають людям отримати нові позитивні враження, досвід, розширити їх бачення світу. Проте, часто цей вид дозвілля сприймають як дороге задоволення. […]

Безоплатний відпочинок на Закарпатті

Діти з Бахмута можуть відпочити в мистецькому таборі на Закарпатті: як зареєструватися

Громадська організація «Base UA» запрошує підлітків, які постраждали від загарбницької війни росії проти України, провести час із користю в арт-таборі «Горицвіт». Участь у дитячому проєкті […]

14:55, 03.09.2023 Микола Ситник

Українці можуть доїхати автобусом до Польщі та Фінляндії: розклад і вартість

Європейський перевізник «FlixBus» відкрив нову автобусну лінію з Чернігова до Варшави, яка проходитиме через Київ. Також компанія повідомила про новий рейс зі столиці України до […]

13:14, 20.08.2023 Микола Ситник