Аналітики ISW підтверджують просування ЗСУ в районі Бахмута, але мають успіхи й росіяни

Семаковська Тетяна 10:08, 21 Серпня 2023

Українські сили продовжували обмежені контрнаступальні операції в районі Бахмута і, можливо, просунулися вперед 20 серпня. Геолокаційні кадри, опубліковані 20 серпня, вказують на те, що українські сили досягли позицій на захід і північ від Андріївки, хоча незрозуміло, чи утримують українські сили ці позиції.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Росіяни звітують про відбиті атаки ЗСУ поблизу Берхівки та Майорського

Російські блогери стверджували, що їхні війська відбили нещодавні українські атаки під Андріївкою, але ці кадри вказують на те, що російський контроль на північ і захід від населеного пункту погіршився, незалежно від тривалості і масштабу цих українських просувань. 

Своєю чергою, Міністерство оборони росії заявило, що їхні сили відбили українську атаку біля Майорського. Російський блогер стверджує, що російські війська також відбили українські атаки біля Берхівки 19 серпня.

Карта бойових дій. Фото: Інститут вивчення війни

Російські війська продовжили наступальні операції в районі Бахмута 20 серпня і дещо просунулися вперед. Геолокаційні кадри, опубліковані 18 серпня, вказують на те, що російські війська здійснили незначне просування на захід від Ягідного.

Український Генштаб повідомив, що окупанти провели невдалі наступальні дії на північ від Богданівки, на північ і південь від Кліщіївки та поблизу Курдюмівки.  Водночас окупанти наступали в напрямку Андріївки, тут продовжує діяти 98-а гвардійська повітряно-десантна (ВДВ) дивізія рф.

Інститут вивчення війни повідомляє, що росіяни внаслідок контрнаступів незначно просунулися вперед під Бахмутом.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм– підписуйтесь!

«Коли побратими нас побачили, то були в шоці, думали ми загинули»: Історія з Бахмутського фронту

Благодійний Фонд «Взаємодопомога», який допомагає українській армії нещодавно почав новий проєкт, у якому військові розповідають свої історії з фронтових буднів. Один із бійців Фідель, який […]

Будівлі падали, бетон не витримував, а наші люди продовжували тримати оборону, — Горбенко про бої в Бахмуті

Сили оборони під час міських боїв у Бахмуті та на його околицях вдавалися до маневрів, які дозволяли утримати місто та зберегти особовий склад. Саме простий […]

11:15, 16.08.2023 Микола Ситник
Збір триває

Військові з Донбасу збирають кошти на рації: як допомогти?

Військовослужбовці з Лугансько-Донецького напрямку потребують засобів зв’язку – рації. Одна рація коштує в середньому 30 тисяч гривень, крім рацій потрібно придбати додаткові засоби, такі як […]

11:22, 15.08.2023 Микола Ситник