7 пунктів підтримки: де в столиці можна допомогти військовим на фронті

Семаковська Тетяна 13:40, 13 Вересня 2024
Плетіння сіток у Києві / фото з соцмереж

Чимало ВПО зараз знаходяться в місті Київ. Чимало з них шукають можливості не тільки отримати допомогу, але й надати її, зокрема ЗСУ. Саме для таких в столиці діють декілька організацій, до яких можуть доєднатися всі охочі, щоб разом плести маскувальні сітки.

Про те, де їх шукати, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Як допомогти ЗСУ в Києві

Допомога ЗСУ — це важливий елемент майбутньої перемоги України. Саме тому долучитися до неї необхідно кожному: комусь грошима, комусь закупкою та логістикою, а комусь й створенням різних важливих для фронту засобів, як, наприклад, маскувальна сітка.

Печерські котики

Печерські котики — це волонтерська спільнота Печерського району Києва. Тут можна доєднатися до плетіння маскувальних сіток, створення кікімор (спеціальний камуфляж для військових) та виготовлення окопних свічок. Для новачків проводять майстер-класи. Найближчий майстер-клас відбудеться 4 березня 2023 року о 12 годині. Реєстрація не потрібна, детальніше про місце зустрічі шукайте за посиланням.

Сирецька сіткарня

Волонтери плетуть сітки / фото Сирецька сіткарня

Сирецька сіткарня — це волонтерське неприбуткове товариство небайдужих людей, які разом плетуть сітки для військових. Вона знаходиться в Подільському районі, найближчі станції метро: Сирець та Нивки. Про місце зустрічі та подальші години роботи — необхідно запитувати в коментарях спільноти.

Волонтерська спільнота “ЛАД”

Волонтерська спільнота “ЛАД” створює якісне маскування для ЗСУ. В Києві працює три точки, де працюють волонтери — це Поділ (вулиця Іллінська), Русанівка (бульвар Ігоря Шамо), Нивки (вулиця Данила Щербаківського).

Щоб дізнатися точну локацію та дату плетіння сіток — запитуйте в дірект.

Оболонські Павучки

Оболонські павучки — це збір небайдужих волонтерів, які плетуть сітки, зараз почали готувати весняні маскувальні камуфляжі. Про графік роботи охочих просять дізнаватися персонально в особистих повідомленнях. 

Афіна-Україна

330367252 925471265298529 2471396961030535242 n 94922
Плетіння сіток / фото з Facebook

Волонтери в Афіна-Україна займаються плетінням маскувальних сіток, маскувальних пончо та навіть виготовленням військового одягу. Центр плетіння працює за адресою: вулиця Мишуги, 2, на базі спортзалу “Кортез”. Волонтери працюють кожного дня: понеділок-п’ятниця — з 8:00 до 18:30, субота —  з 13:00 до 21:00, неділя — з 12:00 до 21:00

Волонтерська група “Лента за Лентою”

Волонтерська група “Лента за Лентою займається плетінням маскувальних сіток та кікімор. Знайти волонтерів можна за адресою: метро Оболонь, проспект Оболонський, 16 (підвальне приміщення бібліотеки). Вхід з двору між зеленою аркою і 5-м під’їздом.

Час роботи: понеділок-четвер з 10:00 до 20:00, п’ятниця-неділя з 11:00 до 18:00.

Волонтерська група “Crazy Spiders”

Волонтерська група “Crazy Spiders плете маскувальні сітки для ЗСУ. Якщо ви хочете доєднатися — деталі волонтерства можна дізнатися на сторінці в приватних повідомленнях, або ж за номером телефону: +38 (096) 318 2335 (Оксана).

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

21 тисяча на паливо: як отримати жителям Соледарської громади

Валентина Твердохліб 16:00, 10 Вересня 2024
Допомога, соціальні виплати
Допомога на паливо / фото Мінсоцполітики

Жителям прифронтових територій надаватимуть гроші для придбання твердого палива. Кожне домогосподарство може отримати на ці потреби 21 тисячу гривень.

Як допомогу на придбання палива отримати мешканцям Соледарської громади — розповідає Соледарська міськрада.

Допомога на паливо: як отримати

Заяви про отримання допомоги на придбання палива прийматимуть до 15 вересня. Мешканці Соледарської громади можуть подати їх:

  • Морозу Юрію Митрофановичу за адресою: місто Слов’янск, площа Миру;
  • Сімончик Галині Юріївні за адресою: село Никифорівка;
  • на електронну адресу: [email protected]

До заяви треба приріпити:

  • копію документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України) одержувача допомоги та всіх членів родини, які проживають з ним;
  • копію ідентифікаційного номеру одержувача допомоги та всіх членів родини;
  • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • один із документів, що підтверджує факт проживання в домогосподарстві: паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання та/або довідка (витяг) про реєстрацію місця проживання;
  • копію рахунку з банківської установи одержувача допомоги за стандартом IBAN.

Заява розглядається протягом трьох робочих днів із дня її подання. Після отримання рішення за заявою одержувача допомоги мають проінформувати протягом пʼяти робочих днів.

Довідки за телефонами: +380 (95) 197 3995, +380 (95) 870 5360, +380 95 241 8980.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

14 родинам загиблих військових з Бахмута нарахували грошову допомогу: як отримати

Семаковська Тетяна 12:30, 27 Березня 2024
Бахмутяни можуть отримати грошову допомогу на поховання загиблого військового з родини / фото ілюстративне

Одноразова виплата для родин загиблих військовослужбовців можлива для бахмутян. Кошти видають на поховання ветеранів війни членам сімей загиблих з бюджету Бахмутської міської територіальної громади. Днями на ці потреби виділили 210 тисяч гривень для 14 родин.

Про це повідомляє Усзн Бахмутської Міської Ради.

Виплати родинам загиблих військовослужбовців в Бахмуті

26 березня родинам загиблих військовослужбовців з Бахмута нарахували одноразові виплати на поховання ветеранів війни членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Грошову допомогу отримали 14 осіб на загальну суму 210 тисяч гривень, кошти перерахували на карту.

Хто може отримати виплату?

  • учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, які брали участь в АТО/ООС, захисникам та захисницям України при звільненні з військової служби. В 2024 році на це виділили 394 тисячі гривень. Передбачено надання допомоги розміром до 8,7 тисячі гривень;
  • сім’ям загиблих/померлих учасників АТО/ООС, захисникам та захисницям України. В 2024 році на це виділили 300 тисяч гривень. Передбачено виплату допомоги у розмірі 5 тисяч гривень на члена родини загиблого (померлого).

Допомога на поховання військового

Родина загиблого військовослужбовця також може отримати кошти на поховання:

  • членам сімей загиблих/померлих учасників АТО/ООС, захисників та захисниць України на поховання ветеранів війни виділили 300 тисяч гривень, передбачено надання грошової допомоги на особу в розмірі 15 тисяч гривень;
  • членам сімей загиблих/померлих учасників АТО/ООС, захисників та захисниць України на спорудження надгробків загиблим/померлим ветеранам виділили 220 тисяч гривень, а передбачено надання допомоги у розмірі 20 тисяч гривень на особу.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Знятий” і “Виключений” з військового обліку: в чому різниця

Тема мобілізації в Україні стоїть досить гостро, через що громадяни знають про деталі цього процесу майже усе. Проте, деякі моменти викликають питання, зокрема, у чому […]

12:10, 28.01.2025 Скопіч Дмитро

Які пільги можуть отримати пенсіонери у 2025 році: список

Більшість пенсіонерів в Україні мають невелику пенсію, а тому в державі передбачений ряд спеціальних програм, котрі гарантують їм покращення умов життя навіть в економічно вразливому […]

10:25, 28.01.2025 Скопіч Дмитро

Прописка в Україні: що це за документ та як його оформити у 2025 році

Прописка — це важлива відмітка, яка прив’язаний до кожного окремого громадянина чи громадянки. Вона відображає те, у якому житловому приміщенні (квартирі, кімнаті чи будинку) переважно, […]

13:00, 26.01.2025 Скопіч Дмитро

В Україні спростили умови отримання виплат для евакуйованих з Донеччини

В Україні запровадили нові механізми термінових виплат, які спрощують евакуйованим з Донеччини процес отримання пенсій та грошової допомоги. Про це повідомляє пресслужба АТ “Укрпошта”. Грошові […]

16:30, 24.01.2025 Скопіч Дмитро

Як військовим з УБД стати в чергу на квартиру

Соціальна політика України передбачає програми, які дозволяють забезпечити військовослужбовців/виць та членів їх сімей належними житловими умовами. Для участі в них потрібно ставати на спеціальний квартирний […]

13:00, 24.01.2025 Скопіч Дмитро