Окупанти підтверджують просування Сил оборони в районі Кліщіївки

Семаковська Тетяна 10:43, 4 Серпня 2023

ППО a66d1

ЗСУ мають успіхи на Бахмутському напрямку. На цій ділянці фронту Сили оборони щодня просуваються на сотні метрів. Наразі обстановка під Бахмутом, зокрема біля Кліщіївки, де тривають інтенсивні бої, напружена.

Нещодавно боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» повідомив, що Сили оборони витіснили росіян із Кліщіївки і посунули окупантів на східні околиці села.

«Пі*арів викинули з Кліщіївки і посунули східніше села, де вони закріпилися. Це сталося раніше. Так от, сьогодні (ред. 2 серпня) їх посунули ще трохи, відкидання від Кліщіївки пі*арів триває. Сидять в лісопосадці біля Кліщіївки. У щось ще вірять, а дарма. Пі*арам там гайки», — підкреслив військовий.

Водночас російські пропагандисти повідомляють, що ЗСУ помітно активізувалися на цій ділянці, намагаючись прорвати оборону загарбників, аби увійти в Бахмут. 

Скріншот пропаганди1 7e9d1Скріншот допису пропагандистів

Ворожі Telegram-канали стверджують, що Кліщіївка знаходиться в «сірій зоні», а російські війська відійшли з цього району.

«Кліщівка, за яку останні два тижні точилися активні бої, фактично перебуває у «сірій зоні». Під тиском противника, що наступаж силами 24-го штурмового батальйону «Айдар», 5-ї штурмової бригади, 22-ї ОМБр, 80-ї десантно-штурмової бригади, 3-ї окремої штурмові бригади «Азов», частини Збройних сил рф були змушені відійти до залізниці», — заявляють пропагандисти.

Скріншот пропаганди 4c18cСкріншот допису пропагандистів

Окупанти також констатують, що раніше ЗСУ вибили росіян біля Андріївки. Тепер, за їхніми словами, нависає загроза удару по Курдюмівці.

Мапа faf70Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Читайте також: Під Бахмутом ЗСУ закріплюються на нових позиціях, — Ковальчук

Нагадаємо, армія рф не може зупинити просування ЗСУ на флангах Бахмута.

Майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман вважає, шо Сили оборони можуть звільнити Бахмут без повного оточення міста.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!