Військові розповіли про обстановку на флангах Бахмута

Семаковська Тетяна 09:43, 14 Липня 2023

Бронемашина e6e15

Сили оборони продовжують повільне просування на околицях Бахмута. Окупанти підтягують оперативні резерви для зупинки наступальних дій. Загрозлива обстановка складається для росіян біля Курдюмівки та Кліщіївки.

Про це повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.

Інформація з фронту

За його словами, на флангах Бахмута продовжуються складні бої на всіх ділянках.

«Після певного нашого прориву під Курдюмівкою, окупанти кинули додаткові резерви (оперативного характеру) для стабілізації ситуації. Але зупинити наше просування вони не змогли. У районі Кліщіївки ситуація схожа. Окупанти не шкодують ресурсів, щоб зупинити просування, але вдається їм це не дуже. Там все йде до повного фіаско окупантів. Питання у часі. Адже відходити вони не будуть — шляхи заміновані, а далі стоять заградотряди.

 

По Берхівці ситуація залишається складною та майже стоїть на місці. Одну позицію вдалося звільнити, на цьому поки все. Біля Майорська відмічається активізація боїв. Біля Курдюмівки та Кліщіївки обстановка для окупантів є загрозливою», — наголосив журналіст.

Мапа південь cea6eПоточна ситуація на фронті в районі Бахмута (південний фланг) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» додав, що складні бої за Кліщіївку та Берхівку продовжується.

«Закріпилися, пі*рам вибити наші сили з позицій біля Кліщіївки не вдалося. Рух далі — головна ціль. Під Берхівкою підари спробували іти на штурм, купа їх 300-х, є 200-ті, відступили поки вони», — підсумував військовий.

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що наразі окупанти намагаються повернути втрачені позиції поблизу Кліщіївки і Берхівки.

«Берхівка — ситуація важкувата, під вечір кацапи провели декілька контратак, та намагались вибити нас з позицій. По ітогу отримали вони піз*лей та відійшли в центральну частину населеного пункту. Кліщіївка — хлопцям вдалось вибити кацапів з лісополоси, просунутись та закріпитись, зараз йдуть стрілкові бої», — додав військовий.

Мапа північ 3fa61Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута (північний фланг) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Читайте також: Хочуть перерізати дороги, ситуація вкрай важка, — окупанти про контратаки ЗСУ під Бахмутом

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко розповів, як під Бахмутом ЗСУ перерізають логістику росіян.

До слова, окупанти посилили цей напрямок своїми найбоєздатнішими резервами. Підготовку цих підрозділів можна порівняти з «першим» складом «вагнерів», які діяли на Луганщині минулої весни.

Раніше ми писали, що на Бахмутському напрямку підрозділ Сил спеціальних операцій України разом із побратимами з Сил оборони знищили дев’ять одиниць важливої ворожої техніки.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!