У Бахмуті окупанти загрузли в безглуздих штурмах і позиційній метушні, — експерт

Семаковська Тетяна 11:36, 8 Травня 2023

Коваленко 2ff72

У Бахмуті стабільно важка ситуація. Сили оборони України ведуть запеклі вуличні бої і продовжують контролювати дороги постачання до міста. Водночас інтенсивність обстрілів Бахмута з боку росіян не зменшується.

Про це військово-політичний оглядач Олександр Коваленко повідомив у своєму Telegram-каналі.

За його словами, на півночі тривають бої у кварталах між вулицями Олега Кошового та Олександра Морозова. Окупанти тиснуть по Леваневського та Чайковського на Визволителів Донбасу. Сквер перетворився на цвинтар для армії рф. Цю лінію оборони, на його думку, впевнено тримають українські військові. 

Експерт зазначив, що дуже важка ситуація склалася на перехресті Ювілейної-Чайковського. 

«Окупанти одночасно тиснуть із Польової, Новгородцева, обох Лісових. Аналогічно тиск здійснюється на Чайковського через буфер із Корсунського. Незважаючи на це, вулиця контролюється силами оборони, банк — наш», — наголосив Олександр Коваленко.

Він додав, що інтенсивність обстрілів Бахмута з боку росіян не зменшується. На його думку, запеклі атаки на Хромове вже стали звично-системними, а активізація окупантів на Міньківку не зовсім раціональна: там висоти, але ресурс окупантів обмежений.

Мапа 3ef6fПоточна ситуація на фронті в районі Бахмута за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Військово-політичний оглядач переконаний, що те, як росіяни загрузли в полях і на підходах до багатоповерхівок у місті, свідчить про обмежені наступальні можливості армії рф. Він впевнений, що до 9 травня росіяни не зможуть захопити Бахмут. 

«Загалом 0506 та 0504 РОВ (ред. російські окупаційні війська) фізично перерізати не змогли і навряд чи вже зможуть. Маючи чисельну перевагу та більший простір для маневру вони…Вони просто загрузли в безглуздих штурмах і позиційній метушні. По суті, Сили оборони нав’язали їм свою тактику, максимально оптимальну для ведення оборони за настільки критично несприятливих умов. Очевидно, що захоплення Бахмута до 9 травня їм не бачити», — резюмував Олександр Коваленко.

Читайте також: Ворог проводить перегрупування та сподівається захопити Бахмут до 9 травня, — Сирський

Раніше ми писали, що командир 1-го штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади на позивний «Ролло» розповів про ситуацію в Бахмуті. За його словами, злагоджена робота артилерії, танків і штурмової піхоти показує свій результат на Бахмутському напрямку.

Нагадаємо, лейтенант Національної гвардії України Євгеній Оропай розповів, що околиці Бахмута стали для росіян справжнім пеклом, пасткою, де вони похоронили таку кількість своєї техніки та живої сили, що це увійде в історію.

Фото: Facebook

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!