Важка оборона Бахмута триває. Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський відвідав воїнів на Бахмутському напрямку та зустрівся з командирами бойових частин.
Про це генерал-полковник повідомив у своєму Telegram-каналі.
Він зазначив, що сьогодні важливо максимально швидко ухвалювати рішення і прогнозувати дії ворога. За його словами, окупанти проводять перегрупування військ для того, аби повністю захопити Бахмут.
«росіяни збільшили інтенсивність обстрілів з важкого озброєння, почали використовувати більш удосконалену техніку та проводять перегрупування військ. Це свідчить про те, що ворог не збирається змінювати свої плани і робить все можливе, аби взяти Бахмут під контроль та продовжити наступальні дії», — підкреслив Олександр Сирський.
Він повідомив, що окупанти все ще сподіваються захопити місто до 9 травня.
«Станом на сьогодні Силам оборони вдається зривати плани ворога на Бахмутському напрямку. Але росіяни все ще сподіваються захопити місто до 9 травня. Наша задача — не допустити цього. Головна сила будь-якої армії — люди, які морально впевнені у собі та перемозі. Наша армія тримається саме на таких людях», — додав Олександр Сирський.
Читайте також: Західні експерти: пригожин і кадиров хочуть звинуватити Міноборони росії у невдачах в районі Бахмута
Під час візиту генерал-полковник відзначив державними та відомчими нагородами близько 170 бійців східного фронту, які героїчно проявили себе у боях. Серед них — воїни 1-го та 2-го штурмових батальйонів 3-ї окремої штурмової бригади, які діють на Бахмутському напрямку. За бойові заслуги й відмінну службу військовим вручили колективні відзнаки «За звитягу», «За особисту хоробрість» та відзнаку «Сухопутні війська».
Нагадаємо, раніше Олександр Сирський пояснив, що бої за Бахмут мають важливе значення не лише для російських загарбників, а й для Сил оборони. Утримання міста не дозволяє ворогу збільшувати лінію фронту.
Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».
Фото: Олександр Сирський
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!