Main menu

Лейтенант Нацгвардії розповів, що околиці Бахмута стали для росіян справжнім пеклом

Бахмут 422d7

В Бахмуті та його околицях окупанти втратили величезну кількість техніки та живої сили. Військовим армії рф доводиться перестрибувати через тіла загиблих побратимів для того, щоб просуватися вперед.

Про це командир роти зі складу батальйону «Свобода», лейтенант Національної гвардії України Євгеній Оропай розповів «24 Каналу».

Він повідомив, що на деяких ділянках фронту українські військові відбивають позиції ворога, але про контрнаступ говорити ще зарано. 

Військовий зауважив, що ситуація в Бахмуті на лінії фронту постійно змінюється. За його словами, це динамічний процес, тому росія не має певної переваги чи перемоги.

«Не можна сказати, що вони (ред. росіяни) зайшли, вибивши українських захисників. Вони просто зайшли у зруйноване місто. росіяни буквально знищують вщент всі будівлі. Коли прилітає 20 снарядів по одній будівлі, захиснику, що стоїть на тій позиції, не залишається нічого, як доповісти командуванню, що на тому місці вже нема нічого, і потрібно відійти на 20-30 метрів», — підкреслив командир роти батальйону «Свобода».

Оропай 2ef41

Лейтенант Національної гвардії України Євгеній Оропай. Фото: Facebook

На його думку, околиці Бахмута для росіян стали справжнім пеклом, пасткою, де вони похоронили таку кількість своєї техніки та живої сили, що це увійде в історію. 

«До нового року вони посадку завалювали своїми трупами і щоб військовому росії можна було пройти, йому потрібно просто перестрибувати цих собак, яких ми похоронили в тій землі. Їх було настільки багато, що їх неможливо було навіть евакуювати», — зазначив Євгеній Оропай. 

Лейтенант Нацгвардії додав, що іноді українським захисникам вдається проходити вперед, іноді відступати. Але він не впевнений, що вже можна говорити про початок контрнаступальних дій на Бахмутському напрямку. 

«Наступ — це дуже страшно, і всі українці повинні розуміти, що наступ — це про втрати, про немаленькі втрати», — резюмував Євгеній Оропай.

Читайте також: Західні експерти спростували заяву пригожина про початок наступу ЗСУ в Бахмуті

Раніше ми писали, що командир 1-го штурмового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади на позивний «Ролло» розповів про ситуацію в Бахмуті. За його словами, злагоджена робота артилерії, танків і штурмової піхоти показує свій результат на Бахмутському напрямку.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Facebook 93-тя ОМБр «Холодний Яр»

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!