Просування росіян у Бахмуті зупинилося — ISW

Семаковська Тетяна 10:10, 25 Квітня 2023

Постріл із танка 1aedc

Минулої доби російські війська продовжували наземні атаки в Бахмуті та його околицях. Окупанти не досягли жодних підтверджених територіальних успіхів.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У Генштабі України повідомили, що російські війська продовжували атакувати Бахмут. Також українські сили відбили російські наземні атаки поблизу Новомаркового (12 км на північний захід), Григорівки (8 км на північний захід), Богданівки (5 км на північний захід), Хромового (безпосередньо на північний захід) та Іванівського (безпосередньо на південний захід).

Міністерство оборони росії заявило, що сили ПВК «вагнер» захопили два невідомі квартали в західному Бахмуті. Ворожі джерела стверджували, що українські війська продовжують бої, щоб відкинути армію рф від «дороги життя». За словами відомого блогера, вздовж траси Хромове-Часів Яр наступали війська «вагнера». Пропагандист також повідомив, що росіяни вели позиційні бої на північний захід від Бахмута, поблизу Оріхово-Василівки (11 км на північний захід).

Окрім того, російські джерела стверджували, що 23 і 24 квітня сили «вагнера» наступали в північному і західному Бахмуті, зокрема в районі залізничного вокзалу.

Читайте також: Зеленський пояснив, які наслідки буде мати відхід ЗСУ з Бахмута

Фінансист групи «вагнера» євген пригожин заявив, що робота ПВК  полягає в тому, щоб виснажити українські сили перед можливим контрнаступом. На його думку, «падіння» Бахмута не змінило б оперативну ситуацію для росії в Донецькій області.

Bakhmut Battle Map Draft April 242023 de866Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!