росія за будь-яку ціну прагне захопити Бахмут, — Маляр

Семаковська Тетяна 11:16, 15 Квітня 2023

ganna malyar. Інформаційне агентство АрміяInform b7f7e

Пропагандисти намагаються підірвати довіру до рішень українського військового командування та спровокувати невдоволення суспільства. Для цього ворог сконцентрувався на темі Бахмута і просуває наратив, що командири не цінують життя українських військових.

Про це у Telegram-каналі повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Це не відповідає дійсності. Вона наголосила, що вже не вперше росіяни забирають собі українські тексти про них і видають за власні.

«Сьогодні російські ІПСО (ред. спеціальна інформаційно-психологічна операція) знову сконцентрувались на темі Бахмута і запускають всі один наратив — нібито українське військове командування не шкодує життя військових. Насправді ж, цифри і факти говорять самі за себе. Втрати росіян у Бахмуті в рази вищі. Бувають дні коли різниця сягає 10-ти разів», — підкреслила Ганна Маляр.

Читайте також: Бахмут оборонятимуть до тих пір, доки це буде необхідно, — Маляр

Чиновниця наголосила, що для України збереження життя бійців — це пріоритет. Вона додала, що не цінують життя солдатів якраз ті, хто за будь-яку ціну прагне захопити Бахмут.

«Не шкодують людей ті, хто дає команду наступати на нашу землю і хто сконцентрував у Бахмуті найбільші свої зусилля аби будь-якою ціною взяти місто під контроль. Ми ж натомість обороняємось і зупиняємо ворога від просування вглиб території. На жаль — це війна, і без втрат оборона неможлива. Збереження життя наших бійців — пріоритет військового командування, чим військові не раз пояснювали прийняті рішення під час публічних комунікацій», — резюмувала Ганна Маляр.

Маляр 02de5

Допис заступниці міністра оборони України Ганни Маляр. Фото: скріншот

Раніше заступниця міністра оборони України заявила, що росіяни задіяли в Бахмуті професійні підрозділи десантників.

Фото: Інформаційне агентство «АрміяInform»

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!