Main menu

Бахмут оборонятимуть до тих пір, доки це буде необхідно, — Маляр

маляр УНІАН 62d46

Ворог продовжує концентрувати найбільші свої наступальні  спроможності на Бахмутському напрямку. Паралельно окупанти акумулюють і всі свої медійні зусилля довкола теми боїв за Бахмут. 

Про це у Telegram-каналі повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, так і виглядає інформаційно-психологічне підкріплення військових дій. росіяни намагаються змістити акценти у темі Бахмута і нівелювати те, що є нашою перевагою — розумне і грамотне планування операцій. 

«Зміщений акцент - розглядати Бахмут як апокаліптичну подію та робити з цих боїв поділ реальності на «до» і «після».  Цей психологічний трюк використовується для навіювання потрібних ідей і наративів ворога. Коли суспільство сприймає бої в Бахмуті  як фактор, який кінцевим чином вплине на хід війни, — це дає  можливість ворогу просувати в інфополе вигідні для них сценарії наших дій», — розповіла заступниця міністра оборони України.

На думку Ганни Маляр, росія сподівається, що з наближенням «кінця» перелякане українське суспільство почне тиснути на військово-політичне керівництво з вимогою припинити оборонні дії.

«Це і є в чистому виді ІПСО (спеціальна інформаційно-психологічна операція) з метою впливу на прийняття військових рішень. Ми обороняємо Бахмут так само віддано, як кожен інший населений пункт. Застосування наших сил і засобів визначається не політичною доцільністю, а тим, які ресурси необхідні для відсічі ворогу та виконання бойових завдань на даному напрямку», — підкреслила чиновниця.

За її словами, оборона Бахмута наразі обумовлена оперативно-тактичною доцільністю, а рішення, приймаються грамотні, виважені та спрямовані на виконання актуальних оборонних задач. 

«Обороняти Бахмут будуть до тих пір, поки нам це буде необхідно з точки зору виконання військових оборонних задач. І це наше військове командування, а не російські ІПСО, буде визначати, до яких пір здійснюватиметься оборона Бахмута. І найнеприємніша для ворога інформація. Бої за Бахмут не апокаліпсис. Це ще одна героїчна сторінка  потужної української армії у війні проти російської федерації», — резюмувала Ганна Маляр.

Фото: УНІАН

Читайте також: Зеленський розповів, чому важливо перемогти у битві за Бахмут

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!