Юристи Українського ветеранського фонду пояснили, що робити в тому випадку, якщо військовий не погоджується з постановою військово-лікарської комісії.
Які є способи оскарження висновку комісії?
Наразі є два варіанти оскарження постанов ВЛК:
- Подання заяви до Центральної ВЛК, у якій зазначити причини перегляду постанови. Крім цього, до заяви варто додати документи, видані ВЛК, рішення якої оскаржується. За наявності можна також надати результати попередніх медичних досліджень
- У судовому порядку в межах адміністративного судочинства. Оскарження в судовому порядку постанови ВЛК є способом, який може бути реалізованим незалежно від того чи оскаржувалась така постанова до ВЛК вищого рівня чи ні. Але слід пам’ятати, що у випадку оскарження постанови ВЛК у Центральній ВЛК, зменшується термін, протягом якого ви маєте право на звернення до суду з шести місяців до трьох.
Потрібна консультація щодо оскарження рішення військово-лікарської комісії?
Звертайтесь до юристів Українського ветеранського фонду. Залишити заявку можна за посиланням. Це безоплатно.
Подавати запити на допомогу можна цілодобово. Фахівці надають консультації щоденно з 9:00 до 18:00 (у робочі дні).
Менш, ніж за два місяці роботи, юристи Українського ветеранського фонду проконсультували понад 200 ветеранів, військових та їх родин.
Проєкт реалізується спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.
Фото: Інформаційне агентство «АрміяInform»
Читайте також: Бахмутяни отримують у столиці гуманітарну допомогу та консультації
Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!