Main menu

Бахмутяни отримують у столиці гуманітарну допомогу та консультації

допомога в Києві 2 2c8a2

Цього тижня Бахмутська міська військова адміністрація спільно з Благодійним фондом «Право на захист» підтримали жителів Бахмутської громади, які тимчасово проживають у Києві та області.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

Протягом тижня близько 2100 бахмутян (890 родин) отримали необхідні побутові речі: матраци, ковдри, пледи, подушки, постільну білизну, рушники, термоси, ліхтарі, набори посуду та засоби гігієни. Окрім того, мешканці громади мали змогу скористатися юридичними консультаціями від юристів фонду.

«Висловлюємо слова щирої вдячності  Благодійному фонду «Право на захист» за надану гуманітарну допомогу. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» — відзначається у дописі міськради.

допомога в Києві 1 3118c

Мешканці Бахмутської громади, які тимчасово проживають у Києві та області, отримують гуманітарну допомогу та юридичні консультації. Фото: Бахмутська міська рада

Зазначимо, Благодійний фонд «Право на захист» діє за підтримки «UNHCR Ukraine» — Aгентства ООН у справах біженців в Україні. 

Нагадаємо, з вересня Бахмутська лікарня «КНП БЛІЛ м. Бахмут» надає безкоштовні реабілітаційні послуги для бахмутян у м. Бровари Київської області за адресою вулиця Київська, буд. 177. В центрі працює лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар-травматолог, лікар-невролог, ерготерапевт та фізичний терапевт.

Фото: Бахмутська міська рада

Читайте також: Корисні контакти для переселенців з Бахмута: де отримати гуманітарну допомогу в евакуації

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!