Зеленський відвідав оборонців Бахмутського напрямку

Семаковська Тетяна 13:26, 22 Березня 2023

953fc9633652d0934e58d149022399be 1679482203 extra large dfa42Під час робочої поїздки в Донецьку область Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку, воїнам вручили державні нагороди.

Про це повідомляє ОП.

Зеленський заслухав доповіді про оперативну ситуацію та перебіг бойових дій на ділянці фронту. Зазначимо, що актуальну ситуацію на Бахмутському напрямку можна переглянути у щоденній хроніці. Президент поспілкувався з військовослужбовцями та подякував їм за захист України.

«Маю честь сьогодні бути тут, на сході нашої держави, на Донбасі, і нагородити наших героїв, подякувати вам, потиснути руку. Подякувати за те, що захищаєте державу, суверенітет, схід України», – сказав Володимир Зеленський.

photo 2023 03 22 13 27 52 62cf4

Зеленський з воїнами. Фото: ОП

Потім всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих захисників. Президент вручив військовослужбовцям державні нагороди.

Орден «Золота Зірка» отримав артилерист, капітан Ілля Вергун, якому присвоєно звання Героя України. 

Від початку повномасштабного вторгнення,  Ілля бере участь у протистоянні збройній агресії росії. Оборонець Бахмута раніше керував протитанковими розрахунками під час звільнення міста Тростянця Сумської області, а окрім того брав участь у стримуванні противника на Ізюмському напрямку.

Фото: ОП

Читайте також: Після ліквідації професійної армії у росії не буде ресурсів для наступу, – військовий експерт

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!