Main menu

Захоплення росіянами Бахмута не принесе бажаного результату росії

525 6646eросійський наступ з метою захоплення Бахмута, швидше за все, завершиться незалежно від того, чи захоплять російські війська місто чи ні. Армія рф та вагнерівці ймовірно, будуть намагатися підтримувати будь-які подальші наступальні операції протягом декількох місяців.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Нещодавно регулярні російські війська перекинули і втратили значну кількість мобілізованих військовослужбовців для наступальної операції під Вугледаром, яка стала кульмінаційною. 

Російські військові покладалися на сили групи Вагнера, щоб досягти будь-яких успіхів у дев'ятимісячних зусиллях за Бахмут, і з тих пір посилили сили Вагнера в Бахмуті російськими повітряно-десантними підрозділами та мобілізованими.

Інститут вивчення війни припускає, що армія рф не має можливості значно посилити район Бахмута без перекидання сил з інших ділянок лінії фронту через брак незадіяних резервів, за винятком 2-ї гвардійської мотострілецької дивізії, яка, за останніми повідомленнями, перебувала в Луганську, але не брала участі в бойових діях. 

Кульмінація всіх цих зусиль ще більше підтверджує оцінку ISW, що російським військам, ймовірно, не вистачає бойової потужності, щоб витримати більше одного одночасного наступу. 

Російські зусилля проти Бахмута не сприяють досягненню оперативних або стратегічних цілей російських військових на полі бою, а значна українська оборона в прилеглих районах підриває будь-яке тактичне значення, яке захоплення Бахмута, ймовірно, має для російських сил. 

ЗСУ матимуть можливість перехопити ініціативу на полі бою і розпочати контрнаступ, коли російські зусилля навколо Бахмута досягнуть кульмінації або до, або після взяття міста.

Фото: Radio Free Europe/Radio Liberty/Serhii Nuzhnenko via REUTERS

Читайте також: В росії пропагандисти сперечаються на тему обороноспроможності російської армії

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!