Main menu

В росії пропагандисти сперечаються на тему обороноспроможності російської армії

 128850873 b858d53a a7dd 4628 8462 468e723d07c0 aed15Виснажлива кампанія російських військових із захоплення Бахмута, ймовірно, спонукала російських блогерів до більш реалістичних очікувань щодо подальших російських операцій в Україні.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Командир так званої ДНР і російський блогер Олександр Ходаковський поставив під сумнів готовність російських військ до атак ЗСУ. На його думку, російські війська, можливо, створили умови для українських контрнаступів.

Водночас думки російських пропагандистів відрізняються.  Один російський блогер стверджував, що окупантам, ймовірно, доведеться зробити коротку оперативну паузу після можливого захоплення Бахмута.

Інший інфлюенсер запропонував більш амбітну оцінку, що російські війська візьмуть Костянтинівку до кінця весни 2023 року і розпочнуть наступ на Слов'янсько-Краматорську напрямку в період між літом і осінню 2023 року. 

Навіть, ця відносно амбітна оцінка контрастує з попередніми високими очікуваннями російських блогерів, багато з яких стверджували, що вся українська лінія фронту навколо Бахмута зруйнується і ЗСУ відступлять до Краматорська і Слов'янська після захоплення росіянами невеликого селища Соледар на північний схід від Бахмута 11 січня.

Варто зазначити, що російські блогери також перейшли до більш консервативних очікувань. Дев'ять місяців повільного просування російських військ у районі Бахмута з великими втратами, ймовірно, значною мірою вплинули на ці дедалі реалістичніші та стриманіші оцінки російських інфлюенсерів.

Фото: REUTERS

Читайте також: Оборона Бахмута, навіть за умови відходу ЗСУ з міста, допомагає завдавати великих втрат росіянам

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!