пригожин імітує перебування в Бахмуті

Семаковська Тетяна 14:13, 3 Березня 2023

dovb a9391Мережею шириться відео на якому пригожин заявляє про начебто “кільце” для захисників Бахмута. Фінансист ПВК “Вагнер” наголошує, що він знаходиться в Бахмуті, однак це не відповідає дійсності.

Про це повідомляють в Центрі національного спротиву.

Там зазначають, що судячи з кадрів, які є на відео, головний вагнерівець перебуває у селі Парасковіївка, про захоплення якого ворог оголосив 20 лютого.

Кадри з відео, де начебто пригожин в Бахмуті, виявилися кадрами з Парасковіївки. Фото: скріншот

“Відео є провокативним і є частиною дезінформаційної кампанії проти населення України з вимогою поширення панічних настроїв та провокування вищого військового та політичного керівництва”, — наголошують в Центрі національного спротиву.

Наголосимо, що боєць 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Холодний Яр «Стус» зазначив, що наразі виводу військ із Бахмута немає.

«Бої тривають на всіх ділянках міста, 93-тя стоїть і продовжує виконувати поставлені їй завдання. Ситуація насправді складна, але довіряйте лише офіційним джерелам і не робіть паніки», — пише військовий.

Зазначимо, що раніше заступниця Міноборони Ганна Маляр повідомила, що наразі спостерігається надмірна активізація російської інформаційної кампанії, яка супроводжує штурмування Бахмута. 

Ворог запускає декілька наративів, спрямованих на деморалізацію нашого суспільства та військових, підкреслює Маляр.

Ситуація довкола Бахмута міняється майже щодня. Окупанти кидають на захоплення міста тисячі своїх солдатів, не рахуючись з втратами. Однак, така тактика не дала очікуваного швидкого результату. Тож, останніми днями в російському інформпросторі все більше намагаються чинити психологічний тиск на оборонців Бахмута, крім того, пропагандисти намагаються поширити дезінформацію серед цивільного населення України.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Вагнерівці під тиском командування звітують за кожну захоплену вулицю та будівлю в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!