Main menu

Вагнерівці під тиском командування звітують за кожну захоплену вулицю та будівлю в Бахмуті

Bahmut 4 1024x518 ae821Вчора, в мережах поширилося відео, опубліковане ватажком ПВК “Вагнер”, де його найманці, начебто, знаходяться в центрі Бахмута. Згодом, в пропагандистських каналах почали поширюватися списки захоплених вулиць в Бахмуті. Під тиском свого командування вагнерівці змушені звітувати за кожну захоплену будівлю та вулицю в Бахмуті, значно перебільшуючи свої здобутки за місяці безперервного штурму та великих втрат.

Відео, де, як заявляв пригожин вагнерівці знаходяться “практично в центрі” не відповідає цьому твердженню. За інформацією порталу DeepState ролик знятий вагнерівцями насправді біля ЗОШ №10, яка знаходиться Забахмуткою й географічно не є центром міста. 

Відео на якому вагнерівці, начебто знаходяться в центрі міста Бахмут, насправді знято на руїнах ЗОШ №10. Фото: DeepState

Зазначимо, що й вагнерівці й армії рф в Бахмуті намагаються вже декілька місяців прорвати українську оборону, не рахуючись з власними втратами. За словами секретаря РНБО, Олексія Данілова на Бахмутському напрямку ситуація залишається тяжкою.

«Так, там складно і важко, але майте на увазі, що наші хлопці та дівчата щодня їх там сотнями відправляють туди, куди вони повинні вирушати, з урахуванням того, що вони сюди вдерлися нас вбивати. Зараз ми їх убиваємо. І ось цей, скажімо так, перерахунок — 1 до 7 на нашу користь», — наголосив секретар РНБО.

За останні тижні окупанти здобули переваги на Бахмутському напрямку, проте через їхню малу значимість, малі здобутки видають за великі досягнення. Відтак, в пропагандистських каналах поширюють списки вулиць, яких захопили в Бахмуті.

Скріншот з пропагандистського каналу.

Окупанти доповідають про захоплення вулиць й навіть гаражних кооперативів. Нагадаємо, що ситуація довкола Бахмута міняється майже щодня. Окупанти кидають на захоплення міста тисячі своїх солдатів, не рахуючись з втратами. Однак, така тактика не дала очікуваного швидкого результату. Тож, останніми днями в російському інформпросторі все більше намагаються чинити психологічний тиск на оборонців Бахмута.

Фото: Генштаб

Читайте також: ЗСУ відбили 85 атак: ворог безперестанку штурмує Бахмут

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!