Вагнерівці здобули перевагу в північній частині Бахмута

Семаковська Тетяна 10:31, 1 Березня 2023

photo 2023 02 28 19 12 18 a3fafОкупанти продовжили наземні атаки поблизу Бахмута і 28 лютого досягли тактичних успіхів. Пов’язане з групою “Вагнера” ЗМІ “Риафан” опублікувало кадри, на яких видно, як бійці “Вагнера” ходять по північному Бахмуту в районі залізничної станції Ступки і садового магазину “Сади Бахмута”, що свідчить про просування “Вагнера” в північному Бахмуті.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки на сам Бахмут; на північ від Бахмута біля Дубово-Василівки, Оріхово-Василівки, Берхівки, Ягідного, Васюківки та Богданівки; на захід від Бахмута біля Часів Яру; та на південний захід від Бахмута біля Білої Гори.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ситуація в Бахмуті ускладнюється, а командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що Вагнер все частіше залучає до наступальних дій у цьому районі найбільш підготовлені штурмові підрозділи.

Російські блогери стверджують, що сили Вагнера намагаються наступати на центр Бахмута з півночі в районі станції Ступки та з позицій на східній околиці Бахмута. 

Джерела рф зазначають, що російські війська наступають у напрямку Богданівки, щоб створити загрозу для траси Хромове-Бахмут. На відео з геолокацією, опублікованому 27 лютого, видно, що ЗСУ завдають ударів по позиціях “Вагнера” поблизу Іванівського, а російський мілблогер стверджує, що окупанти продовжують наступати в напрямку самого Іванівського. 

На відео, знятому українським солдатом у Часів Ярі, видно сильний вхідний вогонь, спрямований на селище, що свідчить про те, що російські війська продовжують наносити удари вздовж траси Т0504 Костянтинівка – Часів Яр – Бахмут.

Фото: 93 ОМБР

Читайте також: Окупанти почали використовувати нову штурмову тактику: що змінилося?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!