У США вважають, що ЗСУ не зможуть одночасно обороняти Бахмут й почати деокупацію українських земель

Семаковська Тетяна 10:32, 14 Лютого 2023

3813e53b 34d2 496b 88ea 27974ad9f33c 42871В США наголошують, що протягом багатьох місяців Україна витрачала значні ресурси і війська, захищаючи Бахмут на сході Донбасу. На думку американських високопосадовців та аналітиків, ЗСУ не зможуть одночасно захищати Бахмут і розпочати весняний контрнаступ. США вважають, що деокупація українських земель є важливішою.

Про це повідомляє The Washington Post

В останні місяці війна на сході України перетворилася на повільну м’ясорубку, в якій жодна зі сторін не має переваги. Представники Байдена вважають, що критичний момент настане цієї весни, коли росія, як очікується, розпочне наступ, а Україна перейде в контрнаступ, намагаючись повернути втрачені території, пише видання.

Крім того, в адміністрації Байдена переконані, що навіть, якщо рф захопить Бахмут — це “не призведе до значних стратегічних зрушень на полі бою”, бо це “лише точка на карті, заради якої росіяни витратили надзвичайну кількість крові та ресурсів”.

Високопосадовці в США висловлюють думку, що якщо Україна продовжуватиме воювати скрізь, куди росія посилає війська, то це працюватиме тільки на користь москви. США закликають Україну визначити пріоритети для проведення весняного контрнаступу.

Нагадаємо, що наразі адміністрація Байдена працює з Конгресом над затвердженням ще 10 мільярдів доларів бюджетної допомоги Києву. Очікується, що наступного тижня Штати оголосять ще один великий пакет військової допомоги.

Фото: фотосток

Читайте також: Загарбники здобувають тактичну перевагу довкола Бахмута й роблять фейкові заяви про Красну Гору

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!