Вагнерівці знижують темпи наступальних операцій навколо Бахмута — ISW

Семаковська Тетяна 10:17, 26 Січня 2023

Screenshot 386 b48d3Темпи російських операцій навколо Бахмута під керівництвом групи Вагнера, схоже, знижуються. Після захоплення росією Соледара — атаки на Бахмут і навколишні населені пункти, очевидно, припинилися. Це свідчить про те, що російська наступальна операція з захоплення Бахмута може наближатися до кульмінації.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Група Вагнера не змогла виконати свою обіцянку утримати Бахмут і не змогла просунутися далі незначних тактичних успіхів у Соледарі та інших прилеглих невеликих населених пунктах. 

Російське військове керівництво, можливо, вирішило зменшити пріоритетність операцій навколо Бахмута після того, як визнало низьку ймовірність того, що Вагнеру вдасться захопити населений пункт. 

Як раніше припускав Інститут війни, російські джерела можуть просувати наративи про нібито російські наступальні операції в центральній частині Запорізької та західній частині Донецької областей, щоб наповнити російський інформаційний простір позитивними наративами, які компенсують жалюгідні невдачі навколо Бахмута. 

Як вплив на інформаційний простір, так і самі атаки можуть бути спрямовані на те, щоб відвернути увагу від відсутності успіхів у Бахмуті та привернути увагу українських сил до цих районів.

Фото: Фейсбук

Читайте також: ЗСУ відійшли від Соледару задля збереження життя — речник ЗСУ

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!