Онлайн-навчання в автошколах: як бахмутянам отримати права в евакуації?

Семаковська Тетяна 17:42, 19 Січня 2023

5bf3bf649e9732cdd29610c2d1cf6d538853b9f0 b02f2Теорію правил дорожнього руху відтепер можна вивчати online. В Україні можливо отримати свідоцтво про проходження теоретичного курсу в автошколі маючи лише гаджет з виходом в інтернет. Як це працює, розповідаємо в матеріалі.

Алгоритм дій при отриманні посвідчення водія:

  1. Обрати автошколу для теоретичної підготовки. 
  2. Пройти теоретичний курс навчання в автошколі. Прослухати курс лекцій та отримати свідоцтво (в електронному вигляді), яке чинне 1 рік – без складання внутрішнього іспиту в автошколі.
  3. Скласти теоретичний іспит в сервісному центрі МВС. Результат цього іспиту, дійсний протягом 1 року з дня його успішного складення.
  4. Обрати автошколу для практичної підготовки. Знайти акредитований навчальний заклад. Це може бути та сама автошкола в якій проходили теоретичну підготовку або будь-яка інша.
  5. Пройти навчання і скласти внутрішній практичний іспит в автошколі. 
  6. Скласти практичний іспит в сервісному центрі МВС.
  7. Отримати посвідчення водія. 

Саме другий пункт, проходження теоретичного курсу в автошколі, можливо  провести Online. Для цього вам необхідно обрати будь-яку автошколу в якій є дистанційне навчання та подати заявку на набір.

Так, ви можете вивчити теорію дистанційно на сайті чи у мобільному застосунку обраної школи. Також інструктора проводяться лекції через Zoom.

Online навчання не несе в собі самоосвіту або навчання по відео. Це таке ж саме теоретичне вивчення правил дорожнього руху, як і в класах, різниця лише в тому, що вам не треба фізично знаходитись в школі.

Вибір автошколи: Київ та Дніпро

avtoshkola na darnitse afdef

Автошкола на Дарниці. Лівий берег Києва. Фото: Фейсбук

На сайті головного сервісного центру МВС ви зможете знайти перелік усіх акредитованих автошкіл в будь-якій області чи місті України. 

Наразі, багато переселенців в Бахмута мешкає в Київській та Дніпропетровській області, тому ми розглянемо найкращі варіанти шкіл саме в цих областях.

У Києві працює понад 100 шкіл, які здійснюють підготовку водіїв

Автошкола “Карат” пропонує список найкращих автошкіл Києва на думку експертів підготовки автошкіл та спеціалістів сервісних центрів:

  1. Карат
  2. Навігатор
  3. Драйв про
  4. Панда Рав
  5. Джаст
  6. Із драйв
  7. Зебра
  8. Індикар
  9. Дніпровський, Дарницький СТК (раніше ДООСАФ)
  10. Агат

В Дніпрі є понад 50 шкіл, на обох берегах міста, тому обирати де навчатись практично, краще за місцем розташування, задля вашого комфорту. А теоретичні знання можете отримати за допомогою Online уроків.

Читайте також: Як можуть вилучити авто на потреби армії?

Screenshot 367 4785a

Випускники школи «Форсаж Дніпро». Фото: інстаграм

Наводимо, декілька прикладів автошкіл:

  1. «Форсаж Дніпро»
  2. ТОВ «Автоман»
  3. ТОВ «Клаксон»
  4. ТОВ «Центр навчання Макаренко»
  5. ТОВ «Автошкола-Драйв»

traffic cone g6fcead7e6 1920 0d352

Автошкола. Фото: ілюстративне

Як правильно вибрати автошколу, ось декілька порад:

  1. Місце розташування важливий фактор при виборі. Також важливо уточнити, де проводитимуться практичні заняття. Оскільки часто буває автошкола у центрі, а практика на околицях.
  2. Час занять. У більшості автошкіл пропонують вечірні групи та групи вихідного дня. У Києві є автошколи зі зручним графіком навчання, які пропонують ранкові, денні, вечірні та вихідного дня для тих, хто не встигає пройти навчання у будні дні. 
  3. Автопарк. Необхідно уточнити кількість навчальних авто на Вашій філії та наявність автодрому, аналогічному тому, на якому складатимете іспит у сервісному центрі. Це необхідно, щоб під час іспиту у вас не стався шок від повної зміни машини та локації.
  4. Вартість повного курсу та приховані платежі. Важливі питання, які необхідно уточнити:
    • Чи можлива поетапна оплата?
    • Як відбуватиметься оплата?
    • Яка вартість теоретичної частини, скільки коштують курсові заняття, і яка вартість додаткових уроків з водіння, якщо не вистачить основного курсу?
    • Що буде, якщо пропустити заняття з теорії чи водіння?
    • Чи платні внутрішні іспити та перескладання внутрішнього іспиту?
    • Чи можна змінити інструктора з водіння, якщо він Вас не влаштовує?
    • Чи представляє автошкола учня в сервісному центрі, чи учень складає іспит в індивідуальному форматі?
  5. Відгуки про автошколу в мережах та від знайомих.

Фото: Фейсбук

Читайте також: Інвестиція в Перемогу: навіщо купувати військові облігації?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Фейк: українські військові знищують енергосистему своєї країни

Маргарита Огнева Огнева Маргарита 12:13, 26 Квітня 2024
Ілюстрація Бахмут IN.UA

Проросійський телеграм-канал поширює фейк про те, що українські військові нібито здійснюють обстріли критичної інфраструктури своєї країни. Чому ця заява є брехливою — читайте в матеріалі “Бахмут.IN.UA”.

Хто запустив цей фейк?

Опубліковано допис у Телеграм-каналі “Запорожская АЭС – Росатом”, де зазначено, що українські військові обстрілюють українську енергосистему.

Скриншот / джерело

Сам канал, на перший погляд, схожий на офіційний акаунт “Росатому”, який присвятили новинам тимчасово окупованої ЗАЕС, проте адміністратори скоріш за все є колаборантами або акаунт потрапив до рук росіян. Адже у 2020 році в цьому акаунті було опубліковано фото з написом «Запорожье — это Украина». Тож з початку повномасштабного вторгнення адміністрація Телеграм-каналу змінила свою позицію та почала публікувати антиукраїнські дописи.

Скриншот / джерело

Хоч ЗАЕС фактично підпорядкована “Росатому”, подібних заяв щодо обстрілів енергосистеми українськими військовими немає ані на офіційному каналі “Росатому“, ані  в новинному каналі “Росатому“.

Чим підкріплені звинувачення?

Зазначається, що інформація нібито надійшла з чат-бота каналу очевидно від інших проросійських осіб, що слідкують за публікаціями «Запорожская АЭС – Росатом».  Проте жодного підтвердження написаному не надали: немає ані самого повідомлення у пересланому форматі, ані його скриншоту. Отже, відсутнє першоджерело інформації про обстріли, що вже викликає сумніви в її достовірності.

До того ж у характерній для російських ЗМІ манері вкотре просувають ідею того, що нібито територія України є «окупованою самими українцями» і насправді «належить рф». Однак, звісно, це лише примітивний спосіб наголосити на тому, що Україну треба «звільняти» від української влади.

Як росіяни пояснюють обстріли українськими військовими своєї ж енергосистеми?

Першою «причиною» або «метою» пропагандисти вважають те, що українські військові таким чином прагнуть вигнати цивільний персонал з електростанцій, захопити їх та розмістити там військову техніку. Окрім того, стверджується, що електростанції планується «пилити на металолом». Деталі щодо виду техніки, якою нібито українці обстріляли енергетичні об’єкти, також відсутні.

Другою версією «причини» телеграм-канал висуває те, що Україна нібито планує рано чи пізно здавати Лівобережну частину країни рф, тож після себе має на меті знищити електростанції заздалегідь.

Окрім цього, російські посіпаки звинувачують Україну в застосуванні тактики “спаленої землі”. Таким чином, рф перекладає відповідальність з себе на українську сторону. Хоча саме росія вже протягом двох років повномасштабного вторгнення застосовує цю тактику, знищуючи одне окуповане українське місто за іншим. Особливо активно росіяни використовують цей метод на Донбасі, а саме на Бахмутському напрямку, як повідомляє Суспільне. Дана теза представлена з метою нагадати, що рф не полишає спроби окупувати всю територію України, з метою просувати ідею готовності України до капітуляції.

Висновок

Отже, допис каналу “Запорожская АЭС – Росатом” є фейковим, адже не містить жодних доказів того, що в ньому написано: ані скриншотів, ані першоджерел отриманих ним даних щодо обстрілів української енергосистеми, ані посилань на певні офіційні заяви тим паче. Усе в публікації побудовано на пропаганді окупації України та звинуваченнях української армії.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Росіяни закріплюються біля Кліщіївки та збільшили число військ

Семаковська Тетяна 09:31, 15 Січня 2024
Росіяни просуваються до Богданівки
ЗСУ / фото ілюстративне

На Бахмутському напрямку тривають бої, росіяни просуваються вперед до навколишніх сіл. Ймовірно, що ворог мав успіх у Богданівці.

Про це повідомляє журналіст Богдан Мірошников.

Ситуація на Бахмутському напрямку

Росіяни за минулу добу продовжили наступ, розширивши зону контролю, без закріплення. Інша ситуація поблизу села Кліщіївка, тут окупанти закріпилися майже впритул до села.

Ситуація на  Бахмутському напрямку
Карта боїв на Бахмутському напрямку / скриншот Deep State

Там насправді справжній хаос. Адже ми частково контролюємо досі залізницю, частину висот, але ворог проповзає на загрозливі рубежі,

каже Богдан Мірошников // про ситуацію на фронті

Захисник Бахмутського напрямку з позивним “Бахмутський демон” зазначає, що великий тиск росіяни чинять на Хромове. Щодо Кліщіївки, то тут Сили Оборони контролюють висоти, за минулу добу відбили 5 атак.

Росіяни використовують КАБи, артилерію, гради, дрони тощо. За останніми повідомленнями, Інституту вивчення війни російські війська збільшили кількість особового складу на Бахмутському напрямку до близько 80 000 осіб.

Нагадаємо, що станом на січень 2024 рік в Україні налічують 462 тисячі окупантів. Крім того, на тимчасово поневолених українських землях розміщені 35 тисяч “росгвардійців”, які забезпечують окупаційний режим.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!