Жінок-ВПО запрошують на безплатні курси з косметології в Києві

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 17:15, 20 Лютого 2024
Навчання косметологів / фото Eacademy

Академія косметології Eacademy та Державна служба зайнятості запускають безкоштовне навчання масажистів та косметологів. Скористатися такою можливістю й опанувати нову професію можуть самотні матері та жінки зі статусом ВПО.

Про це повідомила пресслужба Торецької МВА .

Безплатне навчання ВПО у Києві

На опанування професії косметолога буде виділено шість повних тижнів. Своєю чергою, підготовка масажиста займе три дні. Спеціалісти за цей час розкриють базові аспекти професій, що допомже швидко знайти роботу.

Навчання буде проходити на базі школи Eacademy у Києві в режимі офлайн. Всі практичні заняття відбуватимуться на моделях. Представники навчального закладу заюезпечать жінок професійною косметикою та інвентарем. Для вступу не обов’язково мати медичну освіту.

При успішному закінченню курсу, випускниця отримує:

  • диплом про завершення курсу;
  • можливість оплачуваного стажування у клініках.

Як стати косметологом у Києві

Реєстрація на курс безплатна. Вона відкрита до 21 лютого за посиланням. Кількість місць обмежена. Організатори зазначають, що витрати на проживання під час навчання, у випадку, якщо жінка не живе в Києві, треба покривати самостійно.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Люди приходять реєструватися в Дії”: як ВПО вчать користуватися комп’ютером

Семаковська Тетяна 15:40, 12 Лютого 2024
Торецькі фахівці допомагають людям опанувати сучасні технології / Facebook

Переселенці, які проживають у Хмельницьку сьогодні вчилися користуватися інтернетом у місцевій бібліотеці №5. Тренінги з комп’ютерної грамотності для ВПО почали проводити нещодавно, з 2024 року, а ідею підтримала Торецька міська військова адміністрація. Людей у гуманітарному хабі вчать, як надсилати електронні листи, як платити комуналку та як зареєструватися в Дії.

Про деталі навчання редакція розпитала пані Наталю, яка проводить тренінги.

Курси комп’ютерної грамотності для ВПО

Через повномасштабне вторгнення тисячі українців залишилися без дому та проживають в евакуації. Попри те, що людям надають багато допомоги, більшість її отримання передбачає заповнення онлайн-форми, реєстрації за посилання тощо, а для переселенців літнього віку це стає складністю.

Щоб допомогти людям розібратися з реєстрацією в Дії, пенсійному фонді, розсиланням електронних листів та оплатою комуналки, у Хмельницьку на базі бібліотеки працює гуманітарний хаб для переселенців.

Люди приходять з різними запитами, переважно це особи літнього віку. Комусь потрібно зареєструватися в Дії, комусь сплатити комунальні послуги тощо. Буває, що не тільки переселенці до нас приходять, але й місцеві жителі. Ми всім допомагаємо,

каже пані Наталя // у коментарі

Всіх охочих навчатися працювати з комп’ютером запрошують записуватися на тренінг. Хаб працює з 09:00 до 16:00. Пані Наталя пояснює, що є один комп’ютер, тож неможливо одночасно навчити кількох людей, але до всіх ставляться з повагою та терпінням, люди наперед телефонують та приходять на домовлену годину. В день зазвичай приходять 1-2 особи.

Телефон для запису +380 (95) 1779 436, пані Наталія.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Бахмутська балада”: у Києві презентували фотоальбом, присвячений місту-фортеці

Микола Ситник 14:20, 10 Лютого 2024
Бахмутська балада. Фото з війни
Ілюстрація Бахмут IN.UA

Нещодавно в Києві в межах виставки “Сталеві титани Бахмута” відбулась презентація фотоальбому “Бахмутська балада. Фото з війни”. Його створили офіцери пресслужб та служб зв’язків з громадськістю бригад Східного угруповання військ, які висвітлювали перебіг подій під час боїв за Бахмут.

Більше про створення фотоальбому в репортажі Бахмут IN.UA розповів Роман Потапенко.

“Бахмутська балада. Фото з війни”

Видання “Бахмутська балада. Фото з війни — це творча ініціатива Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Під час підготовки виставки “Сталеві титани Бахмута” офіцери пресслужб та служб зв’язків з громадськістю бригад Східного угруповання військ надіслали до Музею кілька тисяч фото. Працюючи зі світлинами, музейники упорядкували та видати  фотоальбом “Бахмутська балада. Фото з війни”. До видання відібрали понад 300 документальних світлин, доповнені коментарями пресофіцерів про оборону міста-фортеці Бахмута й бої навколо нього.

Битва за Бахмут — це сіль нашої землі, сіль війни, сіль майбутньої Перемоги. Фотоальбом збереже для історії подвиг про велику битву за давнє місто, яке стало ще одним символом української незламності, героїзму наших захисників і захисниць,

наголошують // автори та укладачі фотоальбому

Більше дізнавайтесь у репортажі Романа Потапенка.

Зазначимо, що фотоальбом “Бахмутська балада. Фото з війни” побачив світ коштом Міністерства культури та інформаційної політики України тиражем 1000 примірників для безкоштовного розповсюдження.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

шахтарськ

Інфополе окупованого Шахтарська: про що писали пропагандисти у жовтні

Редакція “Бахмут IN.UA” проаналізувала інформаційне поле міста Шахтарськ, куди звозили бахмутян, які залишилися в місті після окупації. Наприкінці жовтня 2024 року в Шахтарськ ще продовжують […]

“Бахмут-Гоща”: на якому етапі ухвалення проєкту будівництва житла для бахмутян у Гощі

У селищі Гоща Рівненської області планують побудувати житловий квартал для бахмутян. Проєкт будівництва житла для переселенців розробили в “Метінвесті”. Бахмутська делегація представила проєкт на виставці-конференції […]

ВПО в Обухові реєструватимуть на грошову допомогу ООН: дата

Переселенці та переселенки, які проживають у місті Обухів, Київської області, 26 та 27 листопада, можуть зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН. Сума виплати на […]

Робота, зайнятості

Бахмутський міський центр зайнятості припинив роботу: куди тепер звертатися бахмутянам

Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Установу реорганізували і приєднали до новоутвореного Слов’янсько-Бахмутського управління Донецької обласної служби зайнятості. Про це в коментарі редакції “Бахмут […]

Гуртожиток для ВПО, сіль і техніка: на що витрачають гроші у Донецькій області в листопаді

10 мільйонів на реконструкцію Слов’янської лікарні, 112 мільйонів на утримання доріг та понад 30 мільйонів на техніку. Аналізуємо на Прозорро найбільші закупівлі Донецької області у […]

12:00, 21.11.2024 Носуля Марина