Олена Хизуненко в евакуації започаткувала новий проєкт: чим корисно бахмутянам

Семаковська Тетяна 13:14, 11 Вересня 2023

Власниця компанії «Pravda label» Олена Хизуненко працює в евакуації, жінка має власний бренд одягу, а на днях анонсувала запуск нової бізнес-ідеї, яка допоможе охочим отримати грант на власну справу.

Редакція «Бахмут. IN. UA» дізнавалася деталі у підприємиці

Бахмутянка допоможе охочим отримати гранти

Олена Хизуненко — бахмутянка, яка відновила свій бізнес в евакуації. Окрім цього підприємиця анонсувала новий проєкт, який допоможе майбутнім бізнесменам отримати грант та започаткувати власну справу.

Мова йде про надання консультації та заповнення грантової заявки для бажаючих. Ціна послуги символічна – 30 доларів, це орієнтовно 1000 гривень. За цю суму досвідчені фахівці допоможуть грамотно заповнити грантову заявку.

Ми збираємо команду людей, які працюють у цій сфері. Вони допомагають людям за символічну плату у 30 доларів правильно заповнити заявку на гранти. Я сама зараз проходжу навчання в Startup Ukraine (ред. організація, яка просуває український бізнес) й збираю команду водночас.

Олена Хизуненко // підприємиця

Підприємиця з Бахмута додає, що фахівці у її команді, які допомагатимуть із заповненням заявок на гранти мають високі показники успішності. Тобто, підприємці, що будуть звертатися за послугами до команди Олени Хизуненко суттєво підвищують свої шанси отримати грант та відкрити власний бізнес.

Згодом, каже Олена Хизуненко, для людей які зацікавляться грантами та будуть мати бажання створити свій бізнес – проведуть офлайн-подію в Києві, де детально роз’яснять всі важливі моменти.

Зараз на сторінці підприємиці публікуються пости із короткими поясненнями основних вимог до надання гранту. Якщо у Вас залишилися питання, або ж ви хочете подати заявку на грант за допомогою команди Олени — пишіть в особисті на сторінці в Інстаграмі, чи Фейсбуці, або під дописами, що стосуються грантів.

Фото: Фейсбук

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Як купити квиток на поїзд Київ–Варшава: покроковий гід

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:00, 13 Липня 2025
Поїзд / фото Укрзалізниця

Польща залишається одним із найпопулярніших напрямків для українців — саме там, за офіційними даними, проживає найбільша кількість наших громадян серед усіх країн Європейського Союзу. Поїзд Київ–Варшава — один із найбільш популярних маршрутів, тож квитки на нього розкуповують майже миттєво.

Детальніше про те, як купити квиток на поїзд Київ–Варшава — в матеріалі редакції Бахмут IN.UA.

Як купити квиток на поїзд Київ–Варшава

Польща залишається найпопулярнішою країною ЄС серед українців. Через це напрямок Київ–Варшава має постійний попит, а квитки часто розкуповують одразу після відкриття продажу.

Придбати квиток Київ–Варшава можна виключно на сайті Укрзалізниці або в застосунку компанії. При цьому варто пам’ятати, що Укрзалізниця інтегрувала «Дію» у свій застосунок для верифікації акаунтів. Це означає, що будь-яка купівля квитка потребує підтвердження особи за допомогою Дія.Підпису.

Алгоритм дій

Щоб збільшити шанси на вдалу покупку квитка до Варшави, варто підготуватися заздалегідь. Створіть особистий кабінет на сайті Укрзалізниці — під час реєстрації вводьте свої прізвище та ім’я латиницею, як у закордонному паспорті. Це значно прискорить процес оформлення квитків. Також переконайтеся, що у вашому смартфоні встановлено застосунок “Дія” і ви маєте активний Дія.Підпис, адже він може знадобитися під час авторизації.

Купівлю квитка варто здійснити в день його появи у продажу. Рекомендується встановити нагадування за кілька хвилин до початку — найчастіше це 8:00. Далі у вас буде лише 5–15 хвилин, щоб знайти квиток і завершити покупку. Якщо за цей час оплата не буде здійснена, квиток повернеться у продаж.

Зазначимо, що в пошуковому полі потрібно вказати станцію прибуття “Варшава Всходня“, адже саме сюди прибуває більшість міжнародних поїздів, на відміну від Центральної або Заходньої станцій, які використовуються для міжрегіональних чи міжміських потягів.

Як купити квиток на поїзд Варшава–Київ: гід

Придбати квитки на міжнародні поїзди з Польщі до України можна як у залізничних касах, так і через офіційний застосунок Укрзалізниці. Онлайн-варіант значно зручніший — достатньо мати смартфон, інтернет і кілька хвилин часу.

Що потрібно зробити для купівлі онлайн:

  • завантажити застосунок Укрзалізниці на свій телефон, якщо ще не користувалися ним. Для підтвердження особи підготуйте електронний підпис у «Дії» (Дія.Підпис);
  • у пошуку рейсів обрати маршрут: Варшава Всходня – Київ;
  • вказати дату й час поїздки, після чого обрати доступний вагон і місце;
  • заповнити дані пасажира відповідно до закордонного паспорта;
  • сплатити квиток онлайн — і одразу після оплати отримати електронний проїзний документ, який не потрібно друкувати.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Гармонія природи: як виглядали околиці Часового Яру до війни

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 11:00, 13 Липня 2025
Окен квітів поблизу Часів Яру / фото Олександр Сотников

До повномасштабної війни Часів Яр був одним із наймальовничіших куточків Донеччини — містом із зеленими пагорбами, глибокими кар’єрами та панорамами, що відкривалися з висоти. Його ландшафти, тихі вулички й простори довкола притягували фотографів і мандрівників.

Детальніше про те, як виглядали околиці міста Часів Яр до війни — у матеріалі Бахмут IN.UA.

Часів Яр: околиці міста до війни

До війни Часів Яр і його околиці вражали спокоєм і природною красою. Височенні пагорби, глибокі балки, густі лісосмуги та чисте повітря створювали атмосферу затишку й сили. Цей регіон був не лише стратегічно важливим, а й напрочуд мальовничим — місцем, де природа гармонійно поєднувалася з життям маленького міста.

Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікував бахмутянин Олександр Сотников у Facebook. Усі світлини датовані 2018 роком.

Локація на околицях міста / фото Олександр Сотников
Озеро поблизу Часів Яру / фото Олександр Сотников
Вид на околиці / фото Олександр Сотников

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

336479009 601235605219214 4673882330313441986 n 5031b

Бахмутська підприємиця випускає благодійний мерч для підтримки жінок

Власниця українського бренду одягу «Pravda label» Олена Хизуненко після евакуації в Київ відкрила свій власний магазин. Пані Олена активно допомагає бахмутянкам, які опинились в скрутних […]

Screenshot 403 d7713

Бізнес в евакуації: як працює фітнес-центр бахмутянки на Сумщині

Сьогодні ми розповідаємо, на прикладі, пані Олени як відкрити бізнес у новому місті. Разом дізнаємося про те, як бахмутянці вдалося завоювати довіру клієнтів та як […]

БАХМУТ 3 3 76323

Послуги косметолога в Тернополі від бахмутянки: як ін’єкції та апаратна косметологія покращать стан шкіри

Бахмутянка Катерина Зайцева — медик за освітою,  за три місяці до повномасштабної війни вона відкрила власну студію краси, де місцеві підприємиці орендували місце, щоб надавати […]

БАХМУТ 7 f1fe2

Шматочок Бахмута у Львові: як бахмутянка відкрила сирний бізнес у місті Лева

Після евакуації багатьом українцям ще доводиться пройти шлях адаптації до нового міста, нового оточення та врешті-решт нового себе. Бахмутянка Аліна Альгіна евакуювалася з Бахмута весною […]