Олена Хизуненко в евакуації започаткувала новий проєкт: чим корисно бахмутянам

Семаковська Тетяна 13:14, 11 Вересня 2023

Власниця компанії «Pravda label» Олена Хизуненко працює в евакуації, жінка має власний бренд одягу, а на днях анонсувала запуск нової бізнес-ідеї, яка допоможе охочим отримати грант на власну справу.

Редакція «Бахмут. IN. UA» дізнавалася деталі у підприємиці

Бахмутянка допоможе охочим отримати гранти

Олена Хизуненко — бахмутянка, яка відновила свій бізнес в евакуації. Окрім цього підприємиця анонсувала новий проєкт, який допоможе майбутнім бізнесменам отримати грант та започаткувати власну справу.

Мова йде про надання консультації та заповнення грантової заявки для бажаючих. Ціна послуги символічна – 30 доларів, це орієнтовно 1000 гривень. За цю суму досвідчені фахівці допоможуть грамотно заповнити грантову заявку.

Ми збираємо команду людей, які працюють у цій сфері. Вони допомагають людям за символічну плату у 30 доларів правильно заповнити заявку на гранти. Я сама зараз проходжу навчання в Startup Ukraine (ред. організація, яка просуває український бізнес) й збираю команду водночас.

Олена Хизуненко // підприємиця

Підприємиця з Бахмута додає, що фахівці у її команді, які допомагатимуть із заповненням заявок на гранти мають високі показники успішності. Тобто, підприємці, що будуть звертатися за послугами до команди Олени Хизуненко суттєво підвищують свої шанси отримати грант та відкрити власний бізнес.

Згодом, каже Олена Хизуненко, для людей які зацікавляться грантами та будуть мати бажання створити свій бізнес – проведуть офлайн-подію в Києві, де детально роз’яснять всі важливі моменти.

Зараз на сторінці підприємиці публікуються пости із короткими поясненнями основних вимог до надання гранту. Якщо у Вас залишилися питання, або ж ви хочете подати заявку на грант за допомогою команди Олени — пишіть в особисті на сторінці в Інстаграмі, чи Фейсбуці, або під дописами, що стосуються грантів.

Фото: Фейсбук

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

336479009 601235605219214 4673882330313441986 n 5031b

Бахмутська підприємиця випускає благодійний мерч для підтримки жінок

Власниця українського бренду одягу «Pravda label» Олена Хизуненко після евакуації в Київ відкрила свій власний магазин. Пані Олена активно допомагає бахмутянкам, які опинились в скрутних […]

Screenshot 403 d7713

Бізнес в евакуації: як працює фітнес-центр бахмутянки на Сумщині

Сьогодні ми розповідаємо, на прикладі, пані Олени як відкрити бізнес у новому місті. Разом дізнаємося про те, як бахмутянці вдалося завоювати довіру клієнтів та як […]

БАХМУТ 3 3 76323

Послуги косметолога в Тернополі від бахмутянки: як ін’єкції та апаратна косметологія покращать стан шкіри

Бахмутянка Катерина Зайцева — медик за освітою,  за три місяці до повномасштабної війни вона відкрила власну студію краси, де місцеві підприємиці орендували місце, щоб надавати […]

БАХМУТ 7 f1fe2

Шматочок Бахмута у Львові: як бахмутянка відкрила сирний бізнес у місті Лева

Після евакуації багатьом українцям ще доводиться пройти шлях адаптації до нового міста, нового оточення та врешті-решт нового себе. Бахмутянка Аліна Альгіна евакуювалася з Бахмута весною […]