Зарплата від 10 до 40 тис грн: підбірка актуальних вакансій у Києві

Семаковська Тетяна 16:06, 2 Листопада 2023
Робота у Києві / фото з відкритих джерел

Є чимало можливостей знайти роботу у Києві навіть після тривалої перерви, адже не завжди роботодавці потребують людей з досвідом. Часто саме ваше бажання опанувати нові навички допоможе знайти гарну й високооплачувану роботу.

Редакція «Бахмут.IN.UA» підготувала актуальні вакансії у столиці.

Ми обрали 3 сфери, й на кожну знайшли по 3 вакансії. Освіта, медицина, роздрібна торгівля – всі вакансії в добірці.

Освіта

Басейн / фото з відкритих джерел

Вакансія та локація: тренер з плавання, відпочинковий комплекс Wish Aqua&SPA Resort, набережна вулиця, 29, Вишеньки, Київська область.

Зарплата: 25 тисяч гривень, залежить від кількості занять.

Вимоги та контакти: проведення персональних тренувань, групових занять для дітей і дорослих. Відгукнутися за посиланням.

Вакансія та локація: помічник вихователя, няня. Вулиця Лісова 2, Київ.

Зарплата: 14 тисяч гривень.

Вимоги та контакти: допомога вихователю проводити заняття з дітьми від 2 до 7 років. Стежити за гігієною дитини та чистотою у груповій кімнаті, вік від 18 років. Телефон +380684321777.

Вакансія та локація: вчитель англійської мови, Київ, вулиця Каунаська, 2.

Зарплата: від 10 до 12 тисяч гривень.

Вимоги та контакти: досвід роботи від 2 років, вища освіта. Відгукнутися за посиланням.

Медицина

Лікар / фото з відкритих джерел

Вакансія та локація: асистент акушер-гінеколога, репродуктолог у клініку ICSI Сliniс. Київ, проспект Валерія Лобановського, 17.

Зарплата: від 14 до 18 тисяч гривень.

Вимога та контакти: медична освіта, проходження спеціалізації з акушерства та гінекології, знання ПК, доброзичливість, заповнення документація, офіційна робота, субота та неділя вихідний. Контактна особа: Валентина Некрасенко, номер телефону+380661475730

Вакансія та локація: медсестра стоматологічного кабінету, Київ, вулиця Героїв Севастополя, 35А, H&B Clinic.

Зарплата: від 15 до 20 тисяч гривень.

Вимоги та контакти: медична освіта (досвід роботи не обов’язково), пунктуальність, ведення документація, вміння обробляти інструменти. Контактна особа: Анастасія, номер телефону + 380632642424

Вакансія та локація: стоматолог у приватну клініку, Бородянка.

Зарплата: від 20 до 40 тисяч гривень.

Вимоги та контакти: досвід роботи від 1 року, вища освіта, вміння проводити різні процедури. Контактна особа: Катерина Вікторівна+380984847755.

Торгівля

Робота продавця / фото з відкритих джерел

Вакансія та локація: продавець-консультант у салон штор (лівий берег).

Зарплата: від 15 до 25 тисяч гривень, виплата щотижня.

Вимоги та контакти: досвід від 1 року роботи з оформлення інтер’єру, робота із клієнтами в салоні;
виїзд до клієнта із водієм компанії на заміри, прорахунок вартості замовлення для клієнта за прайсом. Контактна особа: Наталія +38050413 72В05.

Вакансія та локація: продавець у магазин іграшок, Будинок іграшки

Зарплата: від 13 до 17 тисяч гривень.

Вимоги та контакти: офіційна робота, можна без досвіду, продаж товару, знання касового апарату. Контактна особа: Ольга, + 380673075813

Вакансія та локація: касир торговельного залу у магазин “Фора”, є вакансія на Лівому та Правому березі.

Зарплата: від 14 до 16 тисяч гривень.

Вимоги та контакти: бажання вчитися, можна без досвіду роботи. Контактна особа: Надія (Правий Берег) +380952201592 або +380679945897. Людмила (Правий Берег) +38999738018 або +380679945897.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Встигніть до 1 грудня: в Україні запустили освітню програму для жінок, які хочуть відкрити бізнес

Валентина Твердохліб 18:00, 21 Листопада 2024
Навчання / ілюстративне фото Unsplash

В Україні запустили освітню програму “Мрій та досягай”, спрямовану на підтримку жінок, які постраждали внаслідок війни. Взявши участь у програмі, українки можуть отримати нові навички й знання, менторську підтримку та фінансову допомогу для відкриття чи масштабування власної справи.

Про це повідомляє платформа “Дія. Бізнес”.

Програма “Мрій та досягай”, що передбачено

Освітня програма для жінок “Мрій та досягай” пропонує комплексну підготовку тривалістю три місяці. Вона містить 13 онлайн-модулів з цифрового маркетингу, бізнес-стратегій та впровадження бізнес-моделей.

Учасниць програми навчатимуть:

  • створювати і просувати власний бізнес в онлайн-середовищі;
  • адаптувати бізнес-ідеї до нових ринків та аудиторій;
  • переводити офлайн-бізнес в онлайн-формат.

По завершенню навчання жінки зможуть отримати 1 тисячу доларів фінансової підтримки. Кошти видадуть у вигляді ваучерів для відкриття або розвитку власної справи.

Як взяти участь у програмі “Мрій та досягай”

Участь у програмі “Мрій та досягай” можуть взяти українки віком від 18 років, які постраждали від війни. А саме:

  • переселенки;
  • одинокі матері;
  • ветеранки;
  • представниці інших вразливих категорій, які втратили доходи або є під загрозою їх втрати.

Особливу увагу приділятимуть учасницям зі сходу та півдня України.

Програма відкрита як для тих, хто має початкову ідею, так і для жінок, які вже мають власний бізнес і хочуть його масштабувати. 

Для участі у програмі потрібно зареєструватися за посиланням. Заявки прийматимуть до 1 грудня.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Інфополе окупованого Шахтарська: про що писали пропагандисти у жовтні

Палій Катерина 17:00, 21 Листопада 2024

Редакція “Бахмут IN.UA” проаналізувала інформаційне поле міста Шахтарськ, куди звозили бахмутян, які залишилися в місті після окупації. Наприкінці жовтня 2024 року в Шахтарськ ще продовжують вивозити людей із Бахмутського району. Це місто, окуповане ще у 2014 році, стало одним із перших пунктів, де оселяються так звані “біженці з України”. Водночас більшість новин із міста стосуються різноманітних проблем: брак медиків, відсутність води тощо. Про допомогу та життя тих, кого росія нібито “врятувала”, майже не згадується.

Для аналізу інформполя за жовтень 2024 року редакція обрала два пропагандистські канали: “администрация города Шахтерськ z” та “Это Шахтерск”.

Чим живе окупований Шахтарськ

Редакція “Бахмут IN.UA” проаналізувала два новинні пропагандистські канали окупованого міста Шахтарськ за жовтень. Найбільше новин було присвячено темі освіти, медицини та проблем з водою і ЖКГ.

Згідно з інфографікою, в окупованому Шахтарську, куди звозять українців, спостерігається проблема з медичним персоналом. Йдеться про брак фахівців. Через нестачу кадрів до окупованого міста залучають медиків із росії. Загалом новини про дефіцит фахівців з’являються на обох каналах щотижня. У результаті за місяць було близько 20 згадок на медичну тематику.

Новини на медичну тему / інфографіка “Бахмут IN.UA”

За час моніторингу ми виявили, що багато послуг для цивільного населення в окупованому Шахтарську повністю надаються регіонами росії. Тобто окуповане росіяними місто не розвивається самостійно, а для його функціонування використовують кошти з інших регіонів росії.

У окупованому Шахтарську не розивається економіка / інфографіка “Бахмут IN.UA”

Певну частку новин окупованого Шахтарська складає інформація щодо підвозу води, що свідчить про проблеми з водопостачанням у місті. Хоча окупанти не повідомляють про те, що вони не ремонтували системи, саме через це часто фіксують аварійні ситуації. Загалом таких згадок за місяць близько 10.

В окупованому Шахтарську є проблеми з водою / інфографіка “Бахмут IN.UA”

Пропаганда через освіту

Але чи не найбільшу частку новин складають повідомлення про освіту в школах та садочках на ТОТ. Дітям показують “героїв сво” та виправдовують війну проти України. Ми нарахували близько 40 згадок за місяць.

Дітей в Шахтарську вчать героїзувати “сво” / інфографіка “Бахмут IN.UA”

Також у новинах надається перевага повідомленням про будівельні роботи та ремонти, де часто озвучується залучення допомоги з бюджету росії. Велика увага приділяється різноманітним “суботникам”, які проводяться за наказом окупаційної адміністрації, і значно менше уваги — до реальних проблем цивільного населення.

Часто висвітлюють новини про будівельні роботи / інфографіка “Бахмут IN.UA”

Також помітно, що частину новин займають повідомлення про “нагороди”. Наприклад, про видачу квитка “единой россии” чи відзнаки, пов’язані з освітою на ТОТ. 

Освіту та ТОТ використовують для поширення пропаганди / інфографіка “Бахмут IN.UA”

У висновку зазначимо, що інформаційна картина в окупованому Шахтарську свідчить про серйозні проблеми в соціально-економічній сфері регіону. Брак медичних фахівців і залежність від ресурсів з інших регіонів росії підтверджують, що місто не може самостійно розвиватися.

Однак, акцент на будівництві та “суботниках” свідчить про намагання створити видимість активності та добробуту. Таким чином, інформаційна стратегія спрямована на маскування реальних проблем та підтримку легітимності окупаційного режиму через пропаганду ідеї “єдиної росії”.

Шахтарськ, куди росія звозить мешканців Бахмутського району, стає символом її байдужості до долі людей, яких вона називає “врятованими”. Місто, окуповане ще у 2014 році, перетворилося на місце гуманітарної кризи, де бракує базових умов для життя: відсутність достатньої кількості медиків, проблеми з водопостачанням тощо. Інформаційне поле міста свідомо ігнорує справжні потреби цих людей, що вказує на систематичне нехтування навіть мінімальною підтримкою. Це вкотре доводить, що російська політика “порятунку” є лише пропагандистським прикриттям, за яким ховається цілковита безвідповідальність за вивезених людей.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

програма

Встигніть до 1 грудня: в Україні запустили освітню програму для жінок, які хочуть відкрити бізнес

В Україні запустили освітню програму “Мрій та досягай”, спрямовану на підтримку жінок, які постраждали внаслідок війни. Взявши участь у програмі, українки можуть отримати нові навички […]

шахтарськ

Інфополе окупованого Шахтарська: про що писали пропагандисти у жовтні

Редакція “Бахмут IN.UA” проаналізувала інформаційне поле міста Шахтарськ, куди звозили бахмутян, які залишилися в місті після окупації. Наприкінці жовтня 2024 року в Шахтарськ ще продовжують […]

“Бахмут-Гоща”: на якому етапі ухвалення проєкту будівництва житла для бахмутян у Гощі

У селищі Гоща Рівненської області планують побудувати житловий квартал для бахмутян. Проєкт будівництва житла для переселенців розробили в “Метінвесті”. Бахмутська делегація представила проєкт на виставці-конференції […]

ВПО в Обухові реєструватимуть на грошову допомогу ООН: дата

Переселенці та переселенки, які проживають у місті Обухів, Київської області, 26 та 27 листопада, можуть зареєструватися на грошову допомогу від УВКБ ООН. Сума виплати на […]

Робота, зайнятості

Бахмутський міський центр зайнятості припинив роботу: куди тепер звертатися бахмутянам

Бахмутський міський центр зайнятості більше не працює. Установу реорганізували і приєднали до новоутвореного Слов’янсько-Бахмутського управління Донецької обласної служби зайнятості. Про це в коментарі редакції “Бахмут […]