ВПО у Жовтих Водах можуть безплатно отримати питну воду

Семаковська Тетяна 10:20, 5 Листопада 2023
Вода Жовті води
Питна вода / з відкритих джерел

Внутрішньо переміщені особи, які мають зареєстрований статус ВПО у місті Жовті Води, Кам’янського району можуть безплатно отримати 90 літрів питної води.

Про це повідомляє Жовтоводська міська рада.

Вода для ВПО

Благодійний фонд Карітас Кам’янське оголошує реєстрацію переселенців на отримання питної води у м. Жовті Води. Відібраним людям вручать по 90 літрів на особу.

Видача питної води буде відбуватися у пунктах розливу “Здорова вода” у м. Жовті Води Кам’янського району Дніпропетровської області.

Щоб зареєструватися потрібно заповнити форму за посиланням.

Зверніть увагу, що заповнюючи форму, ви повинні мати довідку ВПО 2022 або 2023 року (реєстрація м. Жовті Води, Кам’янський район), а також оригінали документів, що підтверджують особу та категорію вразливості. Благодійники наголошують, що пріоритет у видачі надаватимуть людям із вразливої категорії населення.

Кількість місць є обмеженою, тож заповнення форми не гарантує отримання допомоги, але значно збільшує ваші шанси її отримати.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

ід картка оформити

Паспортний сервіс, ЦНАП та Дія: як отримати картку ID

Сьогодні більшість українців переходять на електронні документи, а також оформляють картку з електронним носієм. Як отримати ID-паспорт в Україні, скільки коштує така послуга та де […]

єВідновлення

Донеччанам відмовляють у компенсації за житло у єВідновленні. У чому причина

Від початку повномасштабного вторгнення росіяни зруйнували в Україні тисячі жилих будинків. Своєю чергою, щоб допомогти людям матеріально уряд запровадив програму компенсації коштів за зруйноване чи […]

ліки допомога переселенцям

500 грн на ліки для ВПО: як переселенцям отримати кошти

Внутрішньо переміщені особи, які не мають коштів на ліки можуть розраховувати на фінансову підтримку благодійного фонду “Ліки для України”. Організація надає допомогу українцям, яким не […]