«Снарядний голод»: російські війська використовують застарілі боєприпаси

Семаковська Тетяна 11:12, 14 Березня 2023

62affa972c9fe fb172Протягом останніх тижнів російська армія відчула сильний «снарядний голод». Раніше пригожин публічно заявляв про нестачу боєприпасів для найманців на Бахмутському напрямку. Останніми днями дефіцит зброї у росіян збільшився.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

Це змушує загарбників використовувати «непридатні» снаряди та значно обмежити їхнє використання. 

“За останні тижні дефіцит боєприпасів для російської артилерії, ймовірно, погіршився до такої міри, що на багатьох ділянках фронту діє надзвичайно жорстке обмеження використання снарядів. Це, напевно, було ключовою причиною того, чому жодне російське формування останнім часом не змогло здійснити значущі в оперативному плані наступальні дії”, – вважають аналітики.

Як зазначили у британській розвідці, росія все більше застосовує принципи командної економіки до свого військово-промислового комплексу, адже її виробничі потужності зброї не є високими.

Доказом цього є указ президента рф від 3 березня 2023 року Міністерству торгівлі та промисловості, який визначає заходи щодо обходу повноважень керівників оборонних галузей, що не виконують виробничі завдання.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Вагнерівців в Бахмуті використали, як гарматне м’ясо, щоб зберегти звичайну армію рф

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!