Main menu

пригожин заявляє, що Україна перекидає велику кількість резервів до Бахмута

acb25f69 d66ec42617fbec684d4b9e86f90a32d7 ea94fРосійські війська провели наземні атаки навколо Бахмута 1 березня. Український Генштаб повідомив, що російські війська продовжують наступати на Бахмутському напрямку і атакували сам Бахмут.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Окупанти намагалися наступати на північ від Бахмута біля Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки і Богданівки; на захід від Бахмута біля Іванівського, Часів Яру та Хромового. Крім того, росіяни штурмували ЗСУ на південний захід від Бахмута біля Білої Гори. 

Геолокаційні кадри, опубліковані 1 березня, підтверджують, що російські війська просунулися на південні околиці Бахмута. Російські блогери стверджують, що бойовики групи Вагнера закріпили контроль над околицями Ягідного і просуваються на південний захід у напрямку Хромового, хоча українські війська зберігають доступ до траси Хромове-Бахмут.

Російські джерела також стверджують, що війська Вагнера просунулися в межах Бахмута в районі м'ясокомбінату і до берега річки Бахмутівка, яка протікає через східний Бахмут. 

Російські джерела продовжують стверджувати, що російські війська атакують українські позиції вздовж траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут в районі Іванівського, і що українські війська відступають з Часів Яру. 

У той час як деякі російські джерела стверджують, що ситуація в Бахмуті погіршується для українських військ, фінансист Вагнер пригожин заявив, що Україна перекидає в цей район велику кількість резервів.

Фото: росЗМІ

Читайте також: росія не встигає ремонтувати танки та відчуває нестачу зброї

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!