В Інституті вивчення війни вважають, що Україна не буде захищати Бахмут, за умови загрози оточення

Семаковська Тетяна 10:19, 21 Лютого 2023

 128551136 1149108 f7d21Президент України Володимир Зеленський заявив 20 лютого, що Україна продовжить захищати Бахмут, але “не за будь-яку ціну”. Володимир Зеленський і міністр оборони України Олексій Резніков також підкреслили, що ЗСУ продовжують готуватися до контрнаступу в найближчій перспективі.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Заяви Зеленського та Резнікова, ймовірно, є прямою відповіддю на слова неназваних представників американського оборонного відомства, які, 14 лютого заявили Washington Post, що США стурбовані здатністю України захистити Бахмут, водночас проводячи контрнаступальні операції. 

ISW продовжує вважати, що рішення України захищати Бахмут є стратегічно обґрунтованим, щоб затиснути російські сили на окремій ділянці фронту. Зеленський, ймовірно, пом’якшив позицію своєї адміністрації щодо Бахмута, щоб зробити обмежену поступку офіційним особам США.

Вже давно було зрозуміло, що Україна не буде продовжувати захищати Бахмут, ризикуючи опинитися в оточенні великої кількості українських військ, тому коментар Зеленського навряд чи свідчить про реальні зміни в стратегії Києва.

Фото: Уніан

Читайте також: росія вже задіяла більшу частину своїх військ на території України, тож ефекту неочікуваності не вийде

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!